PROKUPČANI BOLJI OD BOJNIČANE

ZONA JUG   OFK TOPLIČANIN- PUSTA REKA 3:1 ( 1:0) Prokuplje: Gledalaca 300. Sudija: Mitar Klikovac( Niš) 7. Strelci: N. Dragićević u 16, M. Jovanović u 68, D: Marković u 74 za OFK Topličanin, M. Đenić u 85 za Pustu reku. Žuti kartoni: S. Cvetković ( OFK Topličanin), A. Ilić, Danijel Stanišić ( Pusta reka).   OFK TOPLIČANIN: A. Ilić 7, S. Jovanović 7, M. Krstić 7, L. Dragićević 7 ( J. Jovanović 7), V. Stanković 7,5 ( D. Marković 7,5), I. Kaličanin 7,( D. Stamenković-), N. Dragićević 7, M. Jovanović 7,5, S. Cvetković 6 ( J. Živković-), D. Stojković 7, L. Paunović 7.   PUSTA REKA: Siniša Stanković 6,5 , P. Vidojević 7, A. Ilić 6,5, Danijel Stanišić 6,5, M. Stojković 6, A. Jovcanović 6, V. Jović 6,5, M. Đenić 7, D. Stojčić 7, Stefan Stanković 6 ( F. Azirović 6), L. Petrović 6   Igrač utakmice: Miljan Jovanović U prvom delu viđen je samo jedan pogodak i to već u 16 minutu strelac je bio N. Dragićević i sa tim rezultatom se otišlo na odmor. U drugom delu utakmice daleko kvaitetnija igra i viđeno je tri pogotka. Najpre je prednost udvostručio u 68 minutu M. Jovanović, da bi u 74 minutu i treći pogodak za domaće postigo rezervista D. Marković. U samom finišu utakmice gosti su postigli preko M. Đenića počasni pogodak ali je to bilo malo da se nešto ozbiljnije učini protiv boljeg domaćina, koji je više želeo pobedu. V. STEVANOVIĆ