KOSANICA DELI PETARDE

OFK KOSANICA- GRAČANICA 5:1 ( 3:1)

Kuršumlija: Gledalaca 150. Sudija: Danijel Trajković ( Leskovac) 7. Strelci: P. Mladenović u 20, 28, 54, M. Lapčević u 25, 88 za OFK Kosanicu, N. Nedeljković u 4 min. za Gračanicu. Žuti kartoni: D. Mijailović(Kosanica), N. Nedeljković S. Redzepi(Gračanica).

OFK KOSANICA: N. Spalević 7, J. Lučić 7, U. Vukojičić 6,5, P. Lazarević 6,5 (L. Miljković 7), V. Kocić 7, B. Lukić 7,D. Mijajlović 6,5 ( S. Đorđević 6), A. Arsić 7 ( M. Čolić -), P. Mladenović 9, (M. Dragićević-), M. Popović 7, M. Lapčević 8.

GRAČANICA: V. Jorgić 6, U. Stanković 6, P. Trajković 6, I. Sekulić 6,5, N. Nedeljković 6, N. Veličković 6, F. Dimitrijević 6, S. Redzepi 6,5, D. Micić 6 A. Cvetković 6 , D. Zdravković 6 ( gost imao samo 11 igrača)

Igrač utakmice: Predrag Mladenović

Visoka pobeda domaćina na svom terenu izvojevana u duelu sa goste iz Kosova i Metohije a centralne figure bili su trostruki strelac Predrag Mladenović i M. Lapčević sa dva pogodaka , rešili su pitanje pobednika , Međutim prvi u voćstvo su došli gosti već u 4 minutu igre preko N. Nedeljkovića potom P. Mladenović sa dva i M. Lapčević sa jednim pogotkom rešavaju prvo poluvreme u korist domaćina. U drugom delu igre još po jedan pogodak P. Mladenovića i M. Lapčevića za konačnih 5:1 i vredne pobede na svom terenu.