„BELE CRKVE“ NASTAVLJAJU BEZ PORAZA

DRUGA FUTSAL LIGA SRBIJE- 22/23   KMF “BELE CRKVE”- KMF POŽAREVAC 6:3 (1:1) s Kuršumlija. Hala Sportova, Gledalaca 400. Sudije:Bratislav Jović 8 , Ivan Stanković 8, Stevan Lazarević 8 (svi iz Niša). Strelci: J. Jovanović 19, D. Rakić 30, M. Mijajilović 30, N. Jovanović 31, 39, M. Popović 38 za BELE CRKVE, A. Drakulić u 17, N. Simić 33, N. Gostojić 38 min. Za KMF Požarevac. Žuti kartoni: N. Jovanović, G. Milošević ( Bele Crkve), N. Gosković, N. Simić ( Požarevac).   KMF BELE CRKVE: M. Mičović 7, M. Popović 7,5, D. Radosavljević 7, N. Jovanović 8,J. Jovanović 7,5, A. Smiljković 7, D. Rakić 7,5, G. Milošević 7, I. Zdravković 7, M. Mijajilović 7,5, Đ. Milenković 7, S. Simić 7   KMF POŽAREVAC: U. Novaković 6,5, M. Jeremić 6, N. Pajić 6,5, N. Gostojić 6,5, V. Simić 7, N. Trailović 6, N. Bundelo 6, A. Drakulić 7, Z. Atanacković 6,5, N. Simić 7, M. Mirčić 6,5, S. Mirković 6,5. Igrač utakmice: Jovan Jovanović I u trećoj utakmici za redom novajlije u ligi neznaju za poraz uz dve pobede i jedan remi futsal fudbaleri iz Kuršumije su više nego uspešno startovali kao novajlije u Drugoj futsal ligi. Prvo poluvreme proteklo je u ravnopravnoj igri oba tima i viđena su po jedan pogodak na obe strane. Gosti su prvi poveli u 17 minutu preko A. Drakulića, samo dva minuta kasnije domaći su izjednačili preko najboljeg pojedinca na utakmici J. Jovanovića . U drugom delu gledaoci su uživali u golove i lepih poteza igrača jednog i drugog tima. Postignuto je sedam pogodaka od toga pet domaćih i dva gostujučih igrača za konačnih 6:3 u korist domačeg tima koji su goste nadigrali u svim elementima fudbalske igre i tako zabeležili drugu pobedu pred svojim navijačima uz prisustvo velikog broja gledalaca koji su na kraju burnim aplauzom pozdravili svoje ljubimce.