4. maj 2024.

ANĐELI PEVAJUĆI IZ BOJNIK

PUSTA REKA- NEBESKI ANĐELI 1:2 ( 0:0)

Bojnik: Gledalaca 150. Sudija:Viktor Tasić ( Leskovac) 7. Strelci: M. Stojanović u 90 za Pustu reku, A. Radivojević u 67(KU), M. Jovčić u 90 +3 za Nebeski Anđeli. Žuti kartoni: V. TrajkovićS. Ignjatović ( Nebeski Anđeli).

PUSTA REKA: V. Đikić 6,5, P. Stojanović 7, D. Stojčić 7, M. Stojanović 7, D. Stanišić 6, A. Stanković 6, D: Arsić 6,5, N. Jovanović 6,5 M. Stojković 6 ( Azirović -), A. Ilić 6 ( V. Jović-), N. Petrović 6.

NEBESKI ANĐELI: S. Mirdzić 7, M. Ristić 7, S. Ignjatović 7, A. Vasiljević 6,5, V. Trajković 7, O. Cvetković 6,5 ( N. Jovanović 6,5), M. Riostć 6, ( M. Jovčić 7,5, N. Stojković 7, P. Petrović 8, N. Cvetković 7, A. Radivojević 7.

Igrač utakmice: Petar Petović

Po idelanim vremeksim uslovima za igru u fer i korektnoj jednog i drugog tima, pobeda gostiju u finišu susreta, u poslednjim minutama igre. U prvom delu nije bilo golova sva tri pogotka viđena su u prvom delu igre, što j ei kvalitet igre bio daleko bolji.

Gosti su prvi put došli u voćsvo iz kaznenog udarca kojeg je izveo A. Radivojević, posle načinjenoig prekršaja na jednom od igrača gostiju N. Petrovića.

U finišu utakmice po jedan pogodak na obe strane. Najpre je posle centaršuta P. Stojanovića najbolje se pred gol golmana Mirdzića snalazi M. Stojanović i poravnava rezultat na 1:1.

Samo minut kasnije u nadoknadi vremena izvanredan pogodak rezerviste M. Jovčića koji je iskossa sa desne strane preciznim udarcem u suprotnoj strani savladao Đikića i postavio konačan rezultat 1:2 u korist goste, koji su pšroslavili ovaj pogodak.