ALASI SE SLADILI MINIMALCEM

SRPSKA LIGA ISTOK   ĐERDAP- JEDINSTVO 1936 1:0 (1:0)   Kladovo: Gledalaca 200. Sudija: Dušan marek (Leskovac) 8. Strelac: A. Batucić u 41 min.Žuri kartoni: O. Novčić (Đerdap), Đ. Ivljanin, J. Vidojević, (Jedinstvo 1936. ĐERDAP: V. Lilić7, 7, N. Radićević 7 ( D. Mihajlović 7), L. Lazarević 6,5 ( O, Novčić 6,5), A: Babucić 7,5, Z: Babić 7, L: Hrnjaz 7, A: Živković 6,5, N. Marjanović 7 ( Čokanjelović 7), M. Mitrović 7, S. Rudić 6,5 ( D. Novčić 6,5), M. Cvetković 6,5 ( M. Jokić 6,5).   JEDINSTVO 1936: N. Jovanović 7, N. Milosavljević 6,5, N. Gašić 7, Đ.Pavlović 6,5, Đ. Ivljanin 6,( I. Dragićević 6,5), B. Radojković 6,5, N. Danilović 6 ( J. Denić 6,5), N. Jovanović 7, J. Vidojević 6,( B. Stojanović 6,5), Đ. Kotlajić 6,5, A, Dobrosavljevi6,5 ( M. Marković 6,5) Igrač utakmice: Aleksandar Babucić Gol odluke koji je usledio u 41 minutu igre doneo je domaćinu ceo plen i nova tri bodau borbi sa bega iz donjeg dela tabele. Pogodak je psotignut na isteku prvog deal igre tačnije u 41 minutu a strelac je A. Batucić U drugom delu utakmice nije bilo golova domaći su uspeli da sačuvaju stečenu minimalnu prednost iz prvog dela utakmice i tako zabeleže vrednu pobedu u igri sa vrlo kvalitetnom ekipom iz Kruševca, koja je u gornjem delu tabele, ali su “alasi” prevazišli sebe i jednim pogotkom došli do vredne pobede.