Kompletni rezultati liga FS-RIS-a

SRPSKA LIGA – ISTOK

Rezultati 25 kola: 1. OFK Sinđelić- SFS Borac 4:0, 2. Jedinstvo(B)- Rtanj 2:0, 3. Radnički(SV( – Jagodina- Tabane 1:3, 4. GFK Dubočica – Moravac –Orion. 5. Jedinstvoi(P) – Budućnost(P= – 0:4, 6. Car Konstantin – Temnić 1924- 2:2, 7. Radan – TrstenikPPT 0:1, . 8. Zaplanjac – Dunav – 0:3, 9. Pukovac- Radnički (P) –0:6.

TABELA POSLE 27 KOLA: 1.Radnički(P)- 69, 2. Temnić 1924 64, 3. Jagodina- Tabane 49, 4. Car Konstantin 48, 5. Moravac –Orion – 46, 6. Budućnost(P)- 45, 7. OFK Sinđelić – 41, 8. Jedinstvo(B) – 41, 9. Dunav – 39, 10. Zaplanjac – 35, 11. GFK Dubočica – 35, 12. SFS Borac – 35, 13. TrstenikPPT – 31, 14. Radan – 28, 15. Rtanj – 24, 16. Radnički(SV) – 24, 17. Jedinstvo(P) – 19, 18. Pukovac – 13.

Parovi 28 kola : 08 maj (sreda) od 16,30 sastaju se: 1. SFS Borac – Jedinstvo(P), 2. Budućnost (P) – Pukovac , 3. Radnički(P) – GFK Dubočica, 4. Moravac- Orion – Zaplanjac, 5. Dunav – Car Konstantin, 6. Temnić 1924 – Radnički(SV), 7. Jagodina- Tabne – Jedinstvo(B) , 8. Rtanj- Radan, 9. TrstenikPPT – OFK Sinđelić.

FUDBALSKA ZONA-JUG

Rezultati 25 kola: 1. Budućnost (O) – Jedinstvo(P) – 4:2, 2. Tanasko Rajić- Vlasina 1:3, 3. Mladost(M) – Jedinstvo(GS),2:1, 4. Vranjska banja- Sloga (L) – 2:2, 5. OFK Niš – Morava (VH) – 3:1, 6. Mladost(B) – Pusta reka,1:1, 7. Jablanica- Pćinja,3:4, 8. OFK Brzi Brod – Balkanski.1:3.

TABELA POSLE 25KOLA: 1. Vlasina- 58, 2. Pčinja- 50. 3. Pusta reka- 44, 4. OFK Niš- 43, 5. Mladost(M) – 39, 6. Vranjska banja- 39, 7. Balkanski – 39, 8. Morava(VH) – 33, 9. Budućnost(O) – 33, 10. Jedinstvo(GS) – 33, 11. Sloga(L)- 32, 12. OFK Brzi – 32,13. Jedinstvo(P) – 30, 14. Tanasko Rajić- 23, 15. Mladost(B)- 17, 16. Jablanica -14.

Raspored utakmica za 26 kolo ( 11/12 maj od 16,30, sastaju se: 1.Balkanski – Jablanica, 2. Pčinja- Mladost (B), 3. Pusta reka- Tanasko Rajić, 4. Morava(VH) – Vranjska banja- , 5. Sloga(L) – Mladost(M), 6. Jedinstvo(P) – OFK Niš, 7. Jedinstvo(GS) – OFK Brzi Brod, 8. Vlasina- Budućnost (O).

FUDBALSKA ZONA –ISTOK

Rezultati 25 kola: 1. Svrljig –Majdanpek 8:0, 2. Brodoremont- Moravica 2:0, 3. BSK – Timok 1918 2:3,4. Timočanin – Naša krila 1936-4:1, 5. Rudar Alpos- Malošište1:1, 6.Hajduk Veljko – Đerdap- 3:1, 7 . Orljane- Bukovik – 3:0, 8. Kablovi – OFK Slatina4:4.

TABELA POSLE 25 KOLA:1. Timočanin – 60, 2. Hajduk Veljko-58, 3. Timok 1919-58, 4. Moravica- 43, 5. Orljane- 37, 6. Đerdap – 36, 7. Brodoremont – 35, 8. Kablovi- 24, 9. Našakrila 1936 – 32, 10. Majdanpek – 31, 11. Malošište- 29, 12. Svrljig – 29, 13. OFK Slatina- 28, 14. Bukovik – 28, 15. BSK – 22, 16. Rudar Alpos- 6-

Raspored utakmica za 26 kola 11/12 maj od 16,30 sastaju se: 1. Timok 1918 – Hajduk Veljko, 2. Đerdap – Brodoremont, 3. Majdanpek- Kablovi . 4. OFS Slatina – Orljane, 5. Bukovik – BSK, 6. Moravica- Rudar Alpos, 7. Malošište- Timočanin , 8. Naša krila 1936 – OFK Slatina.

FUDBALSKA ZONA –ZAPAD

Rezultai 25 kola: 1. OFK Topličanin – OFK Lugomir 8:4, 2. Napredak – Sloga (D)-3:0, 3. Žitorađa – Jedinstvo – 1:1, 4. Juhor- Levač- 2:1, 5. Jastrebac (B) – Rembas-0:2, 6. Bošnjane – Župa – 1:1, 7. Jedinstvo(VŠ) – OFK Kosanica- 0:2, 8. Morava 1918 – Dragocvet7:0

TABELA POSLE 25 KOLA:1.OFK Topličanin -61, 2. Rembas -61, 3. OFK Kosanica 58, 4. Župa- 38, 5. Morava 1918 – 33, 6. Juhor- 33, 7. Jedinstvo-33, 8. Sloga(D) – 32, 9. Jastrebac(B) – 31, 10. Napredak – 31, 11. OFK Lugomir – 29, 12. Levač – 28, 13. Žitorađa- 26, 14. Jastrebac(VŠ) – 24, 15. Bošnjane- 23, 16. Dragocvet – 17.

Parovi utakmica 26 kola 11/12 maj od 16,30 sastaju se: 1. Sloga(D) – Morava 1918, 2. OFK Kosanica – Bošnjane, 3. Dragocvet –Jastrebac(VŠ), 4. Župa- Jastrebac (B), 5. Rembas – OFK Topličanin, 6. OFK Lugomir- Juhor, 7. Levač- Žitorađa, 8. Jedinstvo- Napredak

V. Stevanović
Počeo davne 1995. u radiju "Caričin Grad" Lebane kao reporter, kasnije kao radio komentator u RTV "Belami" Niš . Prva pisana medijska kuća su Niške "Narodne novine" i časopis "Ribolovac". Radio za Radio Niš i TV Leskovac. Stalni dopisnik "Sportskog Žurnala" i glavni urednik Sportskog portala "Jugsport.net".
http://jugsport.net