Žitorađa i dalje drži priključak za Piroćankama

ŽITORAĐA - U meču 6. kola Prve lige Istok rukometašice Žitorađe su na ni malo lakom gostovanju u Boru, savladale istoimenu ekipu rezultatom 27:30 (14:16). Iako oslabljene neigranjem prvog golmana Marije Stojković, gošće iz Žitorađe ni u jednom trenutku nisu dovodile pobednika u pitanje, a na golu je Stojkovićevu odlično

Topličanin hita ka vrhu

PROKUPLJE - U meču 4. kola Super B rukometne lige, za žene rukometašice Žrk Topličanina su savladali Žrk Kikinda rezultatom 27:26, na poluvremenu je bilo 14:12 u korist Prokupčanki. Izabranice Ivana Petrovića su od samog starta krenule dobro i već u 17. minutu dolaze do osetnije prednosti od 10:5 koju ipak

Žitorađa sigurna i protiv Remesiane

ŽITORAĐA - U derbiju 3. kola Prve rukometne lige Istok za žene, pred oko 100-ak gledalaca u Sportskoj hali u Žitorađi, ekipa Žrk Žitorađa je savladala jednog od težih rivala u ovoj sezoni, u trci za šampionski naslov ekipu Žrk Remesiane iz Bele Palanke rezultatom 25:21 (11:7). Od početka do