Kompletni rezultati i tabele liga FS–Ris-a

SRPSKA LIGa-ISTOK

REZULTATI UTAKMICA 31 KOLA: 25/26 . Maj: 1. Rtanj- SFS Borac  1:2,– 2. TrstenikPPT- Jagodina- Tabane, 0:1, 3. OFK Sinđelić – Temnić 1924 0:0, . 4. Jedinstvo(B) – Moravca-Orion, 0:3,  5. Radnički(SV) – Radnički(P) 2:4,  6. GFK Dubočica  – Pukovac 6:2, 7. Car Konstantin – Budućnost (P), 0:1,  8. Radan – Dunav 2:0,, 9. Zaplanjac – Jedinstvo (P). 1:2,

TABELA POSLE 31 KOlA: 1. Radnički (P)- 78, 2. Temnič 1924- 74, 3. Jagodina- Tabane- 58,  4. Budućnost – 57, 5. Car Konstantin – 57, 6. Moravac –Orion – 55, 7. OFK Sinđelić – 48, 8. Dunav – 42, 9. Jedinstvo (B) –  41, 10. SFS Borac – 41, 11. GFK Dubočica – 38, 12. Trstenik PPT- 36, 13. Zaplanjac – 35, 14. Radan – 35, 15. Jedinstvo(P) – 30, 16. Rtanj- 28, 17. Radnički (SV)- 27. 18. Pukovac – 13.

RASPORED UTAKMICA ZA SREDU  32 KOLO  OD 16,30: 1, SFS Borac – GFK Dubočica, 2. Pukovac – Zaplanjac, 3. Jedinstvo (P) – Car Konstantin , 4. Budućnost – Radnički /SV), 5. Radnički )P)- Jedinstvo (B), 6. Moravac –Orion – Radan  7. Dunav – Sinđelić, 8. Temnić 1924 –Trstenik PPT , 9. Jagodina –Tabane –  Rtanj.

PAROVI ZA NEDELJU 02 JUN OD 16,30: 1: Jagodina- Tabane – SFS Borac, 2. Rtanj- Temnić 1824 , 3. TrstenikPPT – unav, 4. OFK Sinđelić – Moravac – Orion, 5. Radan – Radnički 8P), 6. Jedinstvo(B) – Budućnost , 7. Radnički (SV) – Jedinstvo(P), 8. Car Konstantin – Pukovac, 9. Zaplanjac – GFK Dubočica

FUDBALSKA ZONA-JUG

REZULTATI UTAKMICA 28 KOLA: 25/26 .maj,: 1: Balkanski – Tanasko Rajić,  2:1,  2. Pčinja- Budućnbost(O) 5:0, 3. Pusta reka- OFK Niš, 4:2,  4, Morava (VH) – Sloga(L), 4:3, 5, Jedinstvo(P)- Mladost(M) 4:1,– 6. OFK Brzi Brod- Mladost(B), 2:1, 6. Vlasina- Vranjska banja. 5:2.

TABELA: 1. Vlasina- 67, 2. Pčinja- 62, 3. Pusta reka- 50, 4. Balkanski – 48, 5.OFK Niš -43, 6. Mladost(M) – 42, 7. Vranjska banja- 39, 8. Jedinstvo(P) – 39, 9. Morava-39, 10. Sloga(L) – 38, 11. OFK Brzi Brod- 37, 12. Jedinstvo(GS_ 36, 13. Budućnost (O)-  35, 14. Tanasko  Rajić- 23, 15. Mladost(B)- 17, 16. Jablanica – 15.

PAROVI 29 KOLA  02 JUN Od 15,30 SU: 1. Morava- Jedinstvo(GS) , 2. Sloga- Jedinstvo(P), 3. Mladost(M) – Vlasina, 4. Vranjska banja-  Pusta reka, 5. OFK Niš – Pčinja, 6. Budućnost (O) – Balkanski , 7. Tanasko Rajić – OFK Brzi Brod.8. Mladost (B) – Jablanica.

FUDBALSKA ZONA –ISTOK

REZULTATI 28 KOLA  25/26 Maj: 1. Timok 1919- Rudar Alpos- 2:1,  2. Đerdap- Timočanin , 0:3,  3. Majdanpek – Orljane, 3:2,  4, Kablovi – BSK, 3:1, 5.  OFK Slatina- Hajduk Veljko 5:3, 6. Bukovik- Brodoremont,  1:0, 7. Moravica- Svrljig 2:5, 8. Malošište- Naša krila 1936 5:1.

TABELA POSLE 29 KOLA: 1. Timočanin – 69, 2. Timok 1919- 67  3. Hajduk veljko – 61, 4. Moravica -46, 5. Kablovi-40, 6. Svrljig – 38, 7. Brodoremont – 38, 8. Orljane – 37, 9. OFK Slatina, 10. Majdanpek – 37, 11. Đerdap – 36,  12. Naša krila 1936, 13. Bukovik – 34, 14. Malošište- 32, 15. BSK – 22, 16. Rudar Alpos- 09.

RASPORED UTAKMICA ZA  02 JUN OD 16,30:  1. Malošište – Majdanpek , 2. Naša krila 1936 – Moravica, 3. Svrljig – Đerdap, 4. Timočanin – Timok 1919, 5. Rudar Alpos- Bukovik, 6. Brodoremont – OFK Slatina, 7. Hajduk Veljko – Kablovi, 8. BSK – Orljane.

FUDBALSKA ZONA –ZAPAD

REZULTATI UTKMICA  28 KOLO  25/28 maj: 1. Sloga)D)- Jastrebac (VŠ), 4:3, 2. OFK Kosanica- OFK Topličanin,  1:1, 3. Morava 1918- Bošnjane, 3:4, 4. Dragocvet – Jastrebac (B), 0_2,  5. Župa- Juhor. 3:1,  6. Rembas- Žitorađa, 3:1,  7. Lugomir – Napredak,  2:0,  8. Levač- Jedinstvo. 3:2.

TABELA POSLE 28 KOLA: 1. OFK Topličanin – 68, 2. Rembas – 67, 3. OFK Kosanica – 62, 4. Župa- 44, 5. Jedinstvo – 39, 6. Sloga (D) – 38, 7. LUgomir – 38, 8. Jastrebac (B) – 37, 9. Morava 36, 10. Levač – 35, 11. Juhor- 33, 12. Napredak – 32, 13. Jastrebac (VŠ)- 27, 14. Bošnjane- 27, 15. Žitorađa- 26, 16. Dragocvet- 18.

PAROVI UTAKMICA 29KOLA ZA  02 JUN OD 16,30: 1. Levač- Sloga (D) , 2. Jedinstvo – OFK Lugomir , 3. Napredak – Rembas 4. Žitorađa- Župa, 5. Juhor – OFK Kosanica, 6. OFK Topličanin – Dragocvet, 7. Jastrebac (B)- Morava 8. Bošnjane- Jastrebac (VŠ).

V. Stevanović
Počeo davne 1995. u radiju "Caričin Grad" Lebane kao reporter, kasnije kao radio komentator u RTV "Belami" Niš . Prva pisana medijska kuća su Niške "Narodne novine" i časopis "Ribolovac". Radio za Radio Niš i TV Leskovac i portal "Jugmedia". Stalni dopisnik "Sportskog Žurnala" i glavni urednik Sportskog portala "Jugsport.net".
http://jugsport.net