Raspored srpske lige Istok

RASPORED JESENJEG DELA PRVENSTVA ZA 2018/19. GODINU

RASPORED JESENJEG DELA PRVENSTVA ZA 2018/19. GODINU

1. kolo – 18/19.08.2018. 17:00          Rez.
Temnić 1924 – SFS Borac
Dunav – Jagodina Tabane
Moravac Orion – Rtanj
Radnički (P) – Trstenik PPT
Budućnost – OFK Sinđelić
Jedinstvo (P) – Radan
Pukovac – Jedinstvo (B)
Dubočica – Radnički(S)
Zaplanjac – Car Konstantin
3. kolo – 01/02.9.2018. 16:30            Rez.
Dunav – SFS Borac
Moravac Orion – Temnić 1924
Radnički (P) – Jagodina Tabane
Budućnost – Rtanj
Jedinstvo (P) – Trstenik PPT
Pukovac – OFK Sinđelić
Dubočica – Radan
Zaplanjac – Jedinstvo (B)
Car Konstantin – Radnički (S)
5. kolo – 15/16.9.2018. 16:00            Rez.
Moravac Orion – SFS Borac
Radnički(P) – Dunav
Budućnost – Temnić 1924
Jedinstvo (P) – Jagodina Tabane
Pukovac – Rtanj
Dubočica – Trstenik PPT
Zaplanjac – OFK Sinđelić
Car Konstantin – Radan
Radnički (S) – Jedinstvo (B)
7. kolo – 22/23.9.2018. 15:30            Rez.
Radnički (P) – SFS Borac
Budućnost – Moravac Orion
Jedinstvo(P) – Dunav
Pukovac – Temnić 1924
Dubočica – Jagodina Tabane
Zaplanjac – Rtanj
Car Konstantin – Trstenik PPT
Radnički (S) – OFK Sinđelić
Jedinstvo(B) – Radan
9. kolo – 06/07.10.2018. 15:00          Rez.
Budućnost – SFS Borac
Jedinstvo(P) – Radnički(P)
Pukovac – Moravac Orion
Dubočica – Dunav
Zaplanjac – Temnić 1924
Car Konstantin – Jagodina Tabane
Radnički (S) – Rtanj
Jedinstvo (B) – Trstenik PPT
Radan – OFK Sinđelić
2. kolo – 25/26.08.2018. 16:30          Rez.
SFS Borac – Car Konstantin
Radnički (S) – Zaplanjac
Jedinstvo (B) – Dubočica
Radan – Pukovac
OFK Sinđelić – Jedinstvo (P)
Trstenik PPT – Budućnost
Rtanj – Radnički (P)
Jagodina Tabane – Moravac Orion
Temnić 1924 – Dunav
4. kolo – 08/09.9.2018. 16:00            Rez.
SFS Borac – Radnički (S)
Jedinstvo (B) – Car Konstantin
Radan – Zaplanjac
OFK Sinđelić – Dubočica
Trstenik PPT – Pukovac
Rtanj – Jedinstvo (P)
Jagodina Tabane – Budućnost
Temnić 1924 – Radnički (P)
Dunav – Moravac Orion
6. kolo – 19.9.2018. (SREDA) 16:00 Rez.
SFS Borac – Jedinstvo (B)
Radan – Radnički(S)
OFK Sinđelić – Car Konstantin
Trstenik PPT – Zaplanjac
Rtanj – Dubočica
Jagodina Tabane – Pukovac
Temnić 1924 – Jedinstvo (P)
Dunav – Budućnost
Moravac Orion – Radnički (P)
8. kolo – 29/30.9.2018. 15:30            Rez.
SFS Borac – Radan
OFK Sinđelić – Jedinstvo (B)
Trstenik PPT – Radnički (S)
Rtanj – Car Konstantin
Jagodina Tabane – Zaplanjac
Temnić 1924 – Dubočica
Dunav – Pukovac
Moravac Orion – Jedinstvo (P)
Radnički(P) – Budućnost
10. kolo – 13/14.10.2018. 15:00        Rez.
SFS Borac – OFK Sinđelić
Trstenik PPT – Radan
Rtanj – Jedinstvo (B)
Jagodina Tabane – Radnički (S)
Temnić 1924 – Car Konstantin
Dunav – Zaplanjac
Moravac Orion – Dubočica
Radnički (P) – Pukovac
Budućnost – Jedinstvo(P)
11kolo – 17.10.2018.(SREDA15:00 Rez.
Jedinstvo (P) – SFS Borac
Pukovac – Budućnost
Dubočica – Radnički(P)
Zaplanjac – Moravac Orion
Car Konstantin – Dunav
Radnički (S) – Temnić 1924
Jedinstvo (B) – Jagodina Tabane
Radan – Rtanj
OFK Sinđelić – Trstenik PPT
13. kolo – 27/28.10.2018. 14:00           Rez.
Pukovac – SFS Borac
Dubočica – Jedinstvo (P)
Zaplanjac – Budućnost
Car Konstantin – Radnički (P)
Radnički (S) – Moravac Orion
Jedinstvo(B) – Dunav
Radan – Temnić 1924
OFK Sinđelić – Jagodina Tabane
Trstenik PPT – Rtanj
15. kolo – 10/11.11.2018. 13:30            Rez.
Dubočica – SFS Borac
Zaplanjac – Pukovac
Car Konstantin – Jedinstvo (P)
Radnički (S) – Budućnost
Jedinstvo(B) – Radnički(P)
Radan – Moravac Orion
OFK Sinđelić – Dunav
Trstenik PPT – Temnić 1924
Rtanj – Jagodina Tabane
12. kolo – 20/21.10.2018. 15:00     Rez.
SFS Borac – Trstenik PPT
Rtanj – OFK Sinđelić
Jagodina Tabane – Radan
Temnić 1924 – Jedinstvo (B)
Dunav – Radnički (S)
Moravac Orion – Car Konstantin
Radnički (P) – Zaplanjac
Budućnost – Dubočica
Jedinstvo (P) – Pukovac
14. kolo – 03/04.11.2018. 13:30     Rez.
SFS Borac – Rtanj
Jagodina Tabane – Trstenik PPT
Temnić 1924 – OFK Sinđelić
Dunav – Radan
Moravac Orion – Jedinstvo (B)
Radnički(P) – Radnički (S)
Budućnost – Car Konstantin
Jedinstvo (P) – Zaplanjac
Pukovac – Dubočica
16. kolo – 17/18.11.2018. 13:00     Rez.
SFS Borac – Jagodina Tabane
Temnić 1924 – Rtanj
Dunav – Trstenik PPT
Moravac Orion – OFK Sinđelić
Radnički(P) – Radan
Budućnost – Jedinstvo (B)
Jedinstvo (P) – Radnički(S)
Pukovac – Car Konstantin
Dubočica – Zaplanjac
17. kolo – 24/25.11.2018. 13:00             Rez.
Zaplanjac – SFS Borac
Car Konstantin – Dubočica
Radnički(S) – Pukovac
Jedinstvo (B) – Jedinstvo (P)
Radan – Budućnost
OFK Sinđelić – Radnički (P)
Trstenik PPT – Moravac Orion
Rtanj – Dunav
Jagodina Tabane – Temnić 1924

Klubovi: Dunav, Moravac Orion, Jedinstvo (P), GFK Dubočica, Radnički (S), Jedinstvo NAPOMENA. (B), ofk Sinđelić, Trstenik PPT, Rtanj i Jagodina Tabane kao domaćini igraju SUBOTOM.

Klubovi: Car Konstantin i SFS Borac kao domaćini igraju NEDELJOM od 11:00 č.

Klubovi: Temnić 1924, Radnički (P), Budućnost, Zaplanjac, Pukovac i Radan kao domaćini igraju NEDELJOM.

V. Stevanović
Počeo davne 1995. u radiju "Caričin Grad" Lebane kao reporter, kasnije kao radio komentator u RTV "Belami" Niš . Prva pisana medijska kuća su Niške "Narodne novine" i časopis "Ribolovac". Radio za Radio Niš i TV Leskovac. Stalni dopisnik "Sportskog Žurnala" i glavni urednik Sportskog portala "Jugsport.net".
http://jugsport.net