25. april 2024.

Podela na ravne časti

Vladičin Han: Gledalaca200. Sudija: Milašin Stević (Kuršumija) 7. Strelci: Marko Stanković u 45, Miloš Stanković u 90 za Moravu, Stefan Petrović u 37, Danijel Stanišić  u 71 min. za Pustu reku. Žuti kartoni: Kitanović, Pešić ( Morava), S. Petrović, Vidojević, L. Petrović ( Pusta reka).

MORAVA:I. Aleksić 6 , Stajić 7 , Pešić 7 , M: Aleksić 6,5, Kitanović 7 , Cvetković 6 ( Zlatanović -),  Živoković6 , Boban Stanković6, , Miloš Stanković 7 , Marko Stanković 7 , Bogdanović 6,

PUSTA REKA: S: Stanković 6, N. Petrović 6,  L. Petrović 7, Vidojević 7, A rsić  6, N. Jovanović 7, Danijel Stanišić 7, A. Stranković 7, Ilić 6 Dinić -),  Dragoslav Stojčić 6, S. Petrović 7.( Kostić 6).

Igrač utakmice: Miloš Stanković.

Podela na ravne časti je možda i naj pravedniji ishod u duelu dva starija zonaša   sa prostora  „ južne pruge“ u Vladičinom   Hanu. Gosti su dva puta vodlli, domaći u oba dela sureta stizali do izjednačenja  u poslednjim minutima igre, tako da gosti iz Bojnika i posle sedmog kola ostaju bez poraza.

Prvi pogodak na utakmci za goste delo je Stefana Petrovića koji je po  prvi put primrao  golmana domaćih I. Aleksića  na kapitulaciju . U poslednjim trenutcima prvog dela domaći su preko Marka Stankovića stigli do izjednačenja i sa tim rezultatom se otišlo na zasluženi odmor.

U drugom delu takođe po jedan pogodak na obe starne. Ponovo gosti iz Bojnika dolaze u voćstvo ovog puta strelac je bio Danijel Stanišić . Kada se činilo da ceo plen odlazi za Bojnik domaći po drugi put stižu do izjednačenja , ovog puta strelac je Miloš Stanković u poslednjim minutima igre,  za konačnih 2:2 i podela na ravne časti, gde slađa polovina odlazi u Bojnik.