26. april 2024.

VOJNICI PET PUTA U METU

NEBESKI ANĐELI – ALAKINCE 5:0 ( 2:0)

Baza Jug. Gledalaca 100. Sudija: Mihajlo Mihajlović ( Vranje)7. Strelci Stojanović u 19, Petrović 32, Stanimirović 77, Mladenović 83, Ranković u 87 min. Žuti kartoni: Ristić, Ignjatović, Stanimirović, N. Jovanović, P. Petrović (Nebeski Anđeli), Dobrić( Alkince).

NEBESKI ANĐELI: Mirdzić 7, Ristić 7 ( Nešić-), Ignjatović 7,  Stojanović 8, Strahinjić 7,Trajkovič 7, Stoilković 7 ( Stanimirović 7), N. Jovanović, Petrović 7 ( Ranković 7), Cvetković 7, Stojković 7 ( D. Mladenović-).

ALAKINCE: Filipović 6, Đorđević 6, Mnaolčev 6, Milienković 6, M. Radojičić 6, V. Ranković 6, Tairović 6, Savić 6, Petrović 6, Dobrić 6 ( Spasić 6), Stanković 6 ( Stanimirović 7).

Igrač utakmice: Nikola Stojanović

Na Bazi Jug revija golova I “petarda”    u mreži Anakinca  . Domaći su propustili još toliko prilika za postizanje golova u mreži gostiju. Seriju pogodaka otvorio je najbolji igrač utakmice Stojanović u 19. Prednost je udvostrtučen   preko P. Petrović  u 32 minutu I sa tim rezultatomse otišlo na odmor. U drugom delu još tri pogotka domaćih Stanimirović u 77   I samom finišu Mladenović u 83, I konačnih 5:0  u 87 minutu postavio je takođe rezervisata Ranković.