19. april 2024.

OK. Radan-ŽOK Topličanin 2002 3:0

Lebane: Hala O.Š. Vuk Karadzić. Igrano bez gledalaca. Sudiski par: A. Žižić- A. Ristić(Oba Leskovac). Rezultat po setovima: 25:15, 25:09, 25: 10.

OK: RADAN: J: Perić, A.Cvetković, Lj. Pešić, I. Nedeljković, I. Filipović, J. Janković, M. Pešić, M. Nikolić, K. Filipović, M.Ilić, Lj. Stojanović.

ŽOK. TOPLIČNANOm 2002: T: Andejić, A. Pavlović, N. Lukić, J.Todorović, V: Sarić, L. Stojanović, A. Milanković, A. Kuzmanović, I. Stamenković, S. Koprivica, U. Tomić.

Kad jednom protivniku ne dozvoliš da osvoji ni jedan set , to govri o superiornosti pobednika. Ovog puta su to odbojašice Radana iz Lebana koje su prosto „zbrisale „ sa parketa kolegenice iz Prokuplja jer su bile superiorne u sva tri seta.

Prvi set su rešile u svoju korist sa deset poene razlike (25:10)  i nagovestile  da će zabeležiti novu pobedu u prvenstvu. U drugom setu ta razlika je bila izražena još više (25: 9) i već tada je bilo jasno pitanje pobednik da je već rešeno.

U trećom setu ponovo ista slika na terenu. Domaće odbojašice su te koje ponovo diktiraju tempo igre i rešavaju treći set sa takođe visokom  razlikom (25.10) i zasluženo pulenke trenera Dragana Cvetkovića su pobedu proslavile uzdignutih ruku.