29. mart 2024.

OK RADAN –OK TOPLIČANIN 0:3

DRUGA MUŠKA ODBOJKAŠKA LIGA

Lebane: Gledalaca   50. Sudiski par: Žižić- Cvetanović (Leskovac). Rezultat po setovima: 15:25, 19: 25, 10:25.

OK RADAN: V. Janjić, Tasić. Stošić, Stevanović, Đuković,B. Stanković, Ivković, Stanojević, Manasijević, Miljković, Stefanović.

OK TOPLIČANIN: Ristić, Kovačević, Goganović, Danković, Stamenković, Milneković, Đurić.

Još jedan poraz domaćih odbojkaša ovog puta od Topličanbina iz Prokuplje koji se predstavio kao dobara  i uigran tima, a pre svega isustnan. U sv atri seta su bili bolji. Jedino su domaći pružili značajniji otpor u drugom setu, ali su ipak posustali u finišu kada su trebali da završe ono što sus tekli do 19 poena

. U polsednjoj trećoj domaći su osvojili samo 10 poena jer su bili svesni da su naišli n daleko kvalitetniji tim, a ovog puta to je bio OK Topličanin iz Prokuplja.