28. mart 2024.

Odbojkaši Radana savladani na svom terenu

Umesto u hali sportova, koja ponovo nije za upotrebu, utakmica je igrana na starom mestu u OŠ “Vuk Karadžić”.

OK Radan je prvi set rešio u svoju korist sa 25:23. Već u naredna dva seta došlo je do pada, pa su daleko iskusniji Prokupčani preokrenuli rezultat u svoju korst i poveli sa 2:1 u setovima. Međutim Lebančani predvođeni kapitenom  Rašom Cvetkovićem se ne predaju i četvrti set rešavaju u svoju korist  sa 25:20,  tako im se ukazala prilika da u taj breku dođu do prve pobede.

Međutim, peti set pripao je apsolutno gostima iz Prokuplja, koji ni jednog trenutka nisu dozvolili da taj set dođe u neku neizvesnu završnicu. Dobli su domaćina sa 15:12, ali su domaći odbojkaši pokazali I borbenost I znanje, što navodi na zakljkučak da će vreme biti njihov saveznik i da će rezultati rada, ipak, doći do izražaja.

Igrač utakmice: Dimitri Tošić

Lebane: Sala OŠ: Vuk Karadzić. Gledalaca 100. Sudiski par: Katija Petkovska – Slobodan Luković ( Niš). Rezultat po setovima: 25: 23, 14:25, 18.25, 25:20, 12:15

OK RADAN: Ilić, Stoiljković, Miljković, Cakić, Ognjanović, Tasić, Stanković, Cvetković, Jovanović, Milošević, Ristović.

MOK TOPLIČANIN 97: Šribar, Petrović, Kostić, Tošić, Dzoganović, Perić, Petrović, Aleksić, Lazović, Bogićević, Rančić.