Bojnik: Hala sportova u Bojniku. Sudiski par: Stefan Batalo – Miloš Ćetković(Niš)

Rezultat po setovima: 17:25, 22:25, 26:24, 17:24.

ŽOK PUSTA REKA: Stojanović, Petrović, Joavnović, Stanisavljević, Lazić, Radenović, Nenadović, Kostić.

ŽOK KURŠUMLIJA: Radovanović, Novičić, Stević, Vukomanović,Marinković, Gojković, Kuzmanović, Kovačević, Pavlović, Krstić.

Dobra odbojkaša predstava u Bojniku u kojoj su odbojkašice domaćeg sastava dostojno pružile otpor favorizovanim gošćama iz Kuršumlije i u nijednom od tri izgubljena seta nisu izgubile nekom ubedljivom razlikom. Uspele su da im oduzmu jedan set pri voćstvo  od 2:0, ali nisu imale moći i snage da dođu i do taj breka.

Poraz je sastavni deo igre iz kojeg se izvače pouke  da bi se došlo do pobede. Upravo to nedostaje odbojkašicama iz Bojnika, isustvo koje stiču takmičeći se po prvi put u ovom visokom rangu takmičenja za njih, ali imena Nenadović, Stojanović, Petrović, Kostić i sve ostale je vreme koje će pokazati njihov kvalitet.

U prvom setu vodila se ravnopravana borbana na početku  u kome se rezultat menjao čas u korist jedne čas u druge ekipe sve do 8:8 na semaforu. Potom su devojke iz Kuršumilije stalno imale od dva do četri poena prednosti ( 8:10, 8:12,  da bi se potom rezultatski odlepile ( 9:15, 13:17, 15:20) i na kraju prvi set dobile sa 17:25.

U drugom setu takođe razlika je uvek bila na strani gošće  sa nekoliko poene razlike da bi ih domaće odbojkašice dostigle pri kraju  seta (18:19, 19:20, 21:23) ali je opet iskustvo bilo na stani gošče koje   i drugi set dobijau ali samo sa tri poena razlike u njihovu korist 22:25.

Treći set donosi na početku izvanrednu igru domaćih  obojašaica  koje u jednom mometu su imale činilo se nedostižnu prednost( 4:2, 8:2, 10:2, )  da bi potom posustale  i dozvolile da im se protivnice primaknu ( 15:12, 20:20, 24:23) da bi ipak treći set rešile u svoju korist na razliku 26:24, i pokazale da ima matrijala.

U četvrtom setu ista slika na parketu u Bojniku gošće su te koje diktiraju tempo igre (1:5, 9:12, 12:17, 15:22) i na kraju dobijaju taj set sa 19:25 i u ukupnom skoru 1:3 slave zasluženu pobedu u Bojniku.