29. mart 2024.

LEBANČANIMA PRIJA SOKO BANJA

DRUGA MUŠKA REGIONALNA KOŠARKAŠKA LIGA

KK OZREN – KK RADAN – 52:81( 18:37)

Soko banja: Hala sportova . Sudiski par: N. Avramović(Zaječar), M. Milenković iz Niša. Delegat Roso (Niš).  Rezultat po četvrtinama: 7:19, 11:18, 20: 23, 14:21.

Koševe za Radan postigli: Dimitrioje Ivković 25, D. Stojanovič 2, Milan Bogdanović 3, Đorđe Jović 13, Aleksandar ilić 9, Nikola Denić 14, Miloš Zdravković 11, Petar Mitić 2, Nikola Veličković 2.

Serija pobeda sa dvocifrenim rezultaom se nastavlja. Ovog puta na svom parkletu u Soko banji visoko je poražen istoimeni tim sa 52:81 , kojima je četvrti poraz za redom dok je Radan bez poraza. I u prvom poluvremenu u prve dve četvrtine Radan je bio bolji na poluvreme se otišlo rezultatom 18: 37. I u druge dve četvrtine gosti iz Lebana su diktirali tempo igre     i na kraju slavili sa 29 koševa razlike (52(81).

Sledeći protivnik Radanu u Bojniku je Jasstrebac  iz Aleksinca.