LEBANČANI OČITALI LEKCIJU BOJNIČANIMA

DRUGA MUŠKA KOŠARKAKA LIGA

KK PUSTA REKA-KK RADAN 46 :90( 21: 39)

Bojnik: Hala sportova: Sudije: D. Danilović, M. Stamenković (Leskovac). Rezultat po četvrtinama: 20:26, 1:23, 15:23, 10:18.

K.K PUSTA REKA: Jović 2, Lilić 7, Milovanović 4, Kostić, Veljković , Marković, Radenović 15, Stankopvić, Mihajlović 10, Petrović 2.

KK RADAN : Veličković 5, Jović 8, D. Stojanović 30, Ivković 22, Božić 3, Bogdanović , Ilić 10, Mitić, Denić 9, M. Ilić 3.

Igrač utakmice: D. Stojanović

Blistava igra Lebanskih košarkaša u Bojniku i visoka pobeda , koja anijednog trenutk anije dolazila u pitanje. Možda u prvom deonici kada je bilo 20:26, ali od druge četvrtine n aparkettu postoji samo jedan tim. U drugoj četvrtini domaći su postigli saamo jedan koš, što govori o dominciji gostiju iz Lebana. U trećoj četvrtini osam poen arazlike ( 15:23)  i u poslednjoj deset pone (10:18)  i na kraju razlika skoro duplo od 44 poena. Ovo je dobra najava da će Radan u ovom prvenstvu igrati značajniju ulogu u prventsvu.