20. april 2024.

Druga muška regionalna košarkaška liga-istok

KK RADAN-KK JASTREBAC   90: 77 (28:42)

Bojnik: Hala sportova u Bojniku. Rezultat po četvrtinama: 14:15, 12:27, 39:12, 15:2.

KK RADAN: N. Veličković 4, S. Božić 10, M. Bogdanović 8, V. Janjić, M. Ilić 26, N. Denčić 39, N. Dejanović 3.

JASTREBAC: S: Vasić 2, l: Mitić 8, V. Mojsilović 21, B. Mitić 2, R. Đenić 3, L. Anđeloković 2, V. Stevanović 8, L. Jerić 3, M: Habe 3, M. Damnjanović 7, L. Živadinović 15, N. Mikić 3.

Igrač utakmice: N. Denčić(Radan)

Zaslužen pobeda košarkaša Radana iz Lebana u Bojniku u duelu sa „jastrebovima“ iZ Aleksinca koji su u prvoj četvrtini bili bolji za jedan koš(14:15) da bi udrgoj bili mnogo bolji i tako prvo poluvreme rešili u svoju korist sa čak 14 poena prednosti. Međutim domaćin se nije predavao i u trećoj četvtrini bio je mnogo bolji i taj period igre rešili u svoju korist čak sa 27 koševa razlike, i tako dostigli visoku prednost gostiju. I u polednjoj četvrtini domaćin je bio bolji, i taj poslednji deo igre rešio takođe u svoju korist  sa 13 poena razlike (15:2) i na kraju bio bolji  za  upravo tim13 poena rezulttaom 90:77.