19. april 2024.

Druga muška regionalna košarkaška liga-istok

KK KNJAŽEVAC 1950-  KK PUSTA REKA 76:54(34:25)

Knjaževac: Sudije: B. Kostić/ M. Avramović. Rezultat po četvrtinama: 14:13, 20:12, 23:12, 19:17.

KK KNJAŽEVAC 1950: M: Jelenković 2,  Ž: Mijajlović 5, P. Jovanović, L. Mihajlović, N. Majstorović, M. Zdravković 8, S. Dujković  22, L. Ivanović 12, A. Pavlović 4, M. Miljković , L. Mladenović 23, V. Ilijić.

KK PUSTA REKA: S. Nedeljković 13, D: Kostić 2, D. Veljković 6, J. Jović 3, M: Radenković 8,L. Jović, P. Stanković, L. Milovanović 7, V. Stanković 15.

Igrač utakmice:L. Milovanović

U prvoj četrtini vodila se ravnopravna borba,  tako da su domaći košarkaši bili bolji za samo jedan poen. Rezultatom 14:13 završena je prva četrtina. U drugoj četvrtini  domaći su bili bolji i sa 20:12 taj period igre rešili u svoju korsit, da bi se poluvreme završilo  sa devet poena prednosti u korist domaćih košarkaša 34:25.

Treći period igre   bio je veoma ubedljiv za domaće košarkša kada su taj priod igre rešli u svoju korist sa 11 poena rezultatom 20:12.U poslednjoj četvrtini domaćin je bio bolji za samodva poena (19.17)  i na kraju slavio sa čak 22 poena razlike u svoju korist rezultatom 76:54.