19. april 2024.

PUSTOREČANI NOKAUTIRALI „RASULJCE“

ČETVRT FINALE KUPA JABLANIČKOG OKRUGA

PUSTA REKA- VLASINA 4:1 ( 2:0)

Bojnik. Gledalaca 300. Sudija: Lazar Andrejević 7. Strelci: D. Arsić u 10, Danilo Stanišić u 27, M. Stojanović u 64 i 82 (Oba iu KU), Đ. Milošević u 56 za Vlasinu. Žuti kartonci: N. Jovanović, D. Stanišić ( Pusta reka).

PUSTA REKA: Siniša Stanković 7, N. Petrović 6,5 ( Ljubenović-), Đenić 7, (Stoiljković 7), N. Jovanović 7, M. Stojanović 8, L. Petrović 7, Danijel Stanišić 7, Stojčić 7, Arsić 8, A. Ilić 7 ( Vidojević 7,5), Danilo Stanišić 7.

VLASINA: Ivanović 6, Milošević 5,5, Petrov 5,5, Marinković 6,5, Vlajković 5,5, Marković 6, Siljković 5,5, Vulić 6,5, Nikolić 6, Milić 6 ( Pekić 6), Stanković 6 ( Jović-).

Igrač utakmice Dušan Arsić

Bojnički Zonaš u potpunostii je nadigrao Srpskoligaša iz Vlasotinca u svim elemtima fudbalske igre. Postigao četri pogotka, propustio još nekoliko prilika da do vrha nauni mrežu gostiju.

Seriju pogodaka za Bojničane otvorio je već u 10 minutu golgeter i najbolji pojedinac utakmice Dušan Arsić  i doveo svoj tim u voćstvo . Prednost je udvostručena u 27 minutu pogotkom Danila Stanišića i sa tim rezultatom je završen prvi deo susreta u kome je dominirao domaći tim. Dok od gosta samo bleda senka tima iz višeg ranga.

U drugom delu još dva pogotka i to oba iz opradanao dosuđenih kanenih udaraca  za domaći tim koje je pretvorio u pogotke štoper Miljan Stojanović. Počasni pogodak gosti su postigli u 56 minutu kada su smanjili prednost domaćina na 2:1 i činilo se da može doći do preokreta. Međutim igrači domaeg sastava to nisu dozvolili sa još dva pogotla postavili su konačan rezultat 4:1 i tako visoko porazili „rasuljce“ koji se ovog puta u Bojniku nisu prepoznati mogli da liče na Srpskoligaški  sasatav, dok su Bojničani svoje odlične igre u prvenstvu prikazali i u Kup utakmici sa protivnikom iz višeg ranga takmičenja.