Kompletni rezultati Srpske lige i tri zone FS-RIS-a

REZULTATI 29 KOLA: 1. TrstenikPPT- SFS Borac 2:1 2. OFK Sinđelić- Rtanj3:0, 3. Radnički(SV) – Dunav 2:1, 4. GFK Dubočica- Budućnost(P) 1:2, 5. Car Konstantin- Moravac-Orion, 6. Pukovac- Jedinstvo(P) 7. Radan- Jagodina-Tabane 2:1, 8. Zaplanjac – Radnički(P) 0:4 9. Jedinstvo(B) – Temnić 1924 2:3

TABELA:1: Radnički(P)- 75, 2. Temnić 1924 –70, 3. Car Konstantin – 54, 4. Jagodina-Tabane – 52, 5. Budućnost (P) – 51, 6, Moravac-Orion – 49, 7. OFK Sinđelić – 47, 8. Jedinstvo(B) – 41, 9. Dunav – 39, 10. TrstenikPPT – 36, 11. Zaplanjac – 35, 12. GFK Dubočica- 35, 13. SFS Borac – 35, 14. Radan – 32, 15. Radnički (SV)- 27, 16. Rtanj- 25, 17. Jedinstvo(P)- 24, 18. Pukovac – 13.

PAROVI 30 KOLA 18/19 .05. 2019 god. Su: 1. Jedeinstvo(P) – GFK Dubočica, 2. Moravac-Orion – Radnički/SV), 3.Dunav –Jedinstvo(B), 4. Jagodina-Tabane- OFK Sinđelić, 5.Rtanj- Trstenik PPT , 6. SFS Borac- Pukovac, 7. Budućnost(P) – Zaplanjac , 8.Radnički(P- Car Konstantin, 9. Temnić 1924- Radan

FUDBALSKA ZONA-JUG

REZULTATI 26 KOLA: 1.Balkanski – Jablanica,4:0 2. Pčinja- Mladost (B),4:2 3. Pusta reka- Tanasko Rajić 5:1 4. Morava(VH) – Vranjska banja- 3:0, 5. Sloga(L) – Mladost(M) 3:2, 6. Jedinstvo(P) – OFK Niš 3:1, 7. Jedinstvo(GS) – OFK Brzi Brod 7:0, 8. Vlasina- Budućnost (O) 4:2.

TABELA POSLE 26KOLA: 1. Vlasina – 61, 2. Pčinja- 56, 3. Pusta reka- 47, 4. OFK Niš – 43, 5. Balkanski – 42, 6. Mladost(M) – 39, 7. Vranjska banja- 39, 8. Jedinstvo(GS) – 36, 9. Morava(VH) – 36, 10. Sloga(L) – 35, 11. Jedinstvo(P) 33, 12. Budućnost(O) – 32, 13. OFK Brzi Brod – 31, 14. Tanasko rajić – 23, 15. Mlaost(B) – 17, 16. Jablanica 12.

PAROVI 27 KOLA SU: 1. Sloga(L)- Jedinstvo(GS), 2. Budućnost(O) – Pusta reka, 3. Tanasko Rajić- Pćinja, 4. Mladost(M) – Morava (VH) , 5. Vrnjska banja-Jedinstvo(P), 6. OFK Niš- Vlasina 7. Mladost(B)- Balkanski, 8. Jablanica- OFK Brzi Brod.

FUDBALSKA ZONA –ISTOK

REZULTATI 26 KOLA: 1. Timok 1918 – Hajduk Veljko1:0 , 2. Đerdap – Brodoremont 1:2, 3. Majdanpek- Kablovi 5:0, . 4. OFS Slatina – Orljane 4:2, 5. Bukovik – BSK 5:0, 6. Moravica- Rudar Alpos1:0 , 7. Malošište- Timočanin 0:1, 8. Naša krila 1936 – OFK Slatina 0:3.

TABELA POSLE 26 KOLA: 1. Timočanin – 63, 2. Timog 1919 – 61, 3. Hajduk Veljko -58, 4. Moravic a- 46, 5. Brodoremont – 38, 6. Orljan e—37, 7. Šerdap – 36, 8. Kablovi- 34, 9. Naša krila 1936 – 34, 10. Svrljig – 32, 11. Slatina 31, 12. Majdanpek – 31, 13. Bukovik – 31, 14. Malošište – 29, 15. BSK -22, 16. Rudar Alpos – 06.

RASPORED UTAKMICA 27 KOLA 18/19 MAJ OD 17 čas. SASTAJU SE: 1. Svrljig- Malošište. 2. Brodoremont- Timok 1919, 3. BSK- OFK Slatina, 4. Našakrila 1936 – Majdanpek, 5. Timočanin – Moravica, 6. Rudar Alpos- Đerdap. 7. Hajduk Veljko- Bukovik, 8. Orljane- Kablovi.

FUDBALSKA ZONA –ZAPAD

REZULTATI 27 KOLA : 1. Sloga(D) – Morava 1918 2:1, 2. OFK Kosanica – Bošnjane 4:0, 3. Dragocvet –Jastrebac(VŠ)1:3, 4. Župa- Jastrebac (B) 2:0, 5. Rembas – OFK Topličanin 1.2, 6. OFK Lugomir- Juhor 4:3 , 7. Levač- Žitorađa 3:2, 8. Jedinstvo- Napredak 3.2

TABELA POSLE 26KOLA: 1. OFK Topličanin – 64, 2. OFK Kosanic a- 61. 3. Rembas – 61, 4. Župa 41, 5. Jedinstvo (M) -36, 6. Sloga(D) – 35, 7. Morava 1918- 33, 8. Juhor – 33, 9. OFK Lugomir – 32, 10. Jastrebac (B) – 31, 11. Napredak(Dr)- 31, 12. Levač – 31, 13. Jedinstvo(VŠ) – 27, 14. Žitorađ – 26, 15. Bošnjane- 23, 16. Dragocet -17.

PAROVI 27 KOLA 18/19 MAJ od 17 sati SU:1. Jedinstvo-Sloga(D), 2. Napredak-Levač, 3. Žitorađa- OFK Lugomir, 4. Juhor-Rembas, 5. OFK Topličanin –Župa, 6. Jastrebac(B)- OFK Kosanica, 7. Bošnjane- Dragocvet, 8. Jastrebac(VŠ) – Morava 1918