19. april 2024.

VREDNA POBEDA ČEKMINACA

ZONA JUG

ČEKMIN- PUSTA REKA 3:1 ( 2:1)

Čekmin. Gledalaca 200. Sudija: Aleksandar Mladenović(Bujanovac) 7. Strelci: Pešić u 3, Mitić u 15, Kostić u 63 za Čekmin, D: Arsić u 37 za Pustu reku. Žuti kartoni: milošević (Čekmin), Vidojević ( Pusta reka).

ČEKMIN: Dimitrijević,7,  Ivanović7, P. Ilić 6,5 (A. Đorđević 6,5), , Milošević6,5 ,(S. Ilić 6),  Pešić 7 J. Mitić 7,5 Đ. Stojilković, 7Kostić6 ,(Stanisavljević 7),  N. Tasić 7 ,  A.- Stoiljković7  L. Tasić 7

PUSTA REKA: Siniša Stanković 6,(Cenić-), N. Petrović 6,5 n: Jovanović 6, Vidojević 7, Miljan Stojanović 7, L. Petrović 7, Danijel Stanišić 6, Stojčić 6, D. Arsić 7, Đenić 6 ( Dinić -.), Danilo Stanišić 6.

Igrač utakmice: J. Mitić

Čekminci su pobedom najavili beg sa dna tabele. Bojničani su odigrali najslapšu fudbalsku partiju ovog proleća i pretrpeli zasluženi poraz.  Domaći su već u 3 minutu postigli pogodak  da bi u 15 udvostručio J. Miti. Do odlaska na odmor golegeter Bojničana D. Arsić postiže pogodak u 37 i najavljuje neizvesnost u drugom delu igre. Ipak u  drugom delu viđen je samo još jedan pogodak domaćih strelac je Kostić u 63 minutu za konačnih 3:1, jer do kraja utakmice mreže su mirovale, strelci nisu bili raspoložni za postizanje pogodaka .