25. april 2024.

VOJNICI PUCALI PET PUTA U CILJ

NEBESKI ANĐELI- ALKINCE 5:0 2:0)

Buajanovac: Gledalaca 100. Sudija: Mihajlo Mihajlović ( Vranje) 7. Strelci: Stojanović u 19, P.Petropvić u 32, Stanimirović u 77, Mladenović u 83, Ranković u 87 min. Žuti kartoni: Ristić Ignjatović, Stanimirović, N. Jovanović, Petrović ( Nebeski Anđeli), Dobrić (Alakince)

NEBESKI ANĐELI: Mirdzić 7, Ristić 6,5 ( Nešić -), Ignjatović 7, Stojanović 7,5, Strahinjić 7,5, Trajković 7, Stoilković 7, (Stanimirović  7), N. Jovanović 7,5, Petrović 7,5 ( Ranković 7), Cvetković 7, Stojkvić 7 ( D. Mladenović-),

ALAKINCE: Filipović 6, Đorđević 6, Manolćev 6, Milenković 6, M. Radojićić 6, V. Radojićić 6, Tairović 6, Savić 6, Petrović  6,5, Dobrić 6 ( Spsić 6), Stanković 6 ( Stanimirović 6).

Igrač utakmice Nikola Stojanović

Razigrani vojnici pet puta su pogorili u metu  i napunili mrežu Alakinca do vrha. Moglo je da bude i dvocifren rezultat da su realizovane sve ukazane prilike za domaće. Goisti nisu nijednom ozbiljnije pripretili golmanu Mirdziću. Seriju pogodaka otvorio je Stojanović u 19 minut, da bi do odlaska na odmor tu prednost u  32 udvostučio P. Petrović u 32 minutu igre, što je i bio rezultat prvog poluvremena.

U drgom delu još tri lopte u mreži slabog golmana Filipovića. Na 3:0 povisio je rezervista Stanimirović u 77 minut, da bi u samom finišu  Mlkadenović se u 83 upisao u strelce  . Konačnih 5:0 delo je Rankovića u 87 za konačnih 5:O i vredna pobeda domaćina.