29. mart 2024.

Vlasina neočekivano poražena

SRPSKA LIGA-ISTOK

TRSTENIK PPT-VLASINA   2:1( 0:0)

Trstenik: Sudija: Stefan Filipović(Jagodina) 7. Strelci: Todorović u 76, N. Đorđević u 83 za Trstenik, A. Stanković u 59 za  Vlasinu. Žuti kartoni: D. Vukćević(Trstenik), Miljković( Vlasina).

TRSTENIK PPT: S. Mitić 7, Aleksić 7, Đ. Đorđević 7, Aksentijević 7, N. Stanković 7 ( N. Đorđević 7,5), Pecić 7, Brborić 7, Vukčević 7, Vasić 7, Đonić 7, Krkić 7 ( Todorović 7,5).

VLASINA: Ilić 7, A. Nikolić 6, N. Stanković 7, M. Ilić 6,5, S. Ilić 6,5, Miljković 7, Šćepanović  6 ( Nikola Stanković-), , A. Stanković 7,5 ( Stojanović 7), , Đokić 7, Vlajković 6,5, Hristić 6.

Igrač utakmice: Nemanja Đorđević

U prvom delu igre nije bilo pogotka, mreže su mirovale, uglavnom se igralo na sredini terena, uz nekoliko prilika i pred jednim i pred drugim golom. U drugom delu igre viđen su sva tri pogotka na ovoj utakmci. Gosti su prvi došli u voćstvo u 59 mintu preko A. Stankovića. Pobeda domaćina došla sa klupeza rezervne igrače, pošto je šef struke domaćih u 60 minutu u igru ubacio strlece oba pogotka. Najpre je u 76 minutu Todorović poravnao  rezultat na 1:1 , da bi vrednu pobedu svom timu u 83 minutu obezbedio drugi rezevista domaćih N. Đorđević pogotkom, i tako su Trsteničani slavili vrednu pobedu u igri sa jednim od kandidata za sam vrh tabele u ovom rangu takmičenja I najavili prodor ka sredini tabele.