25. april 2024.

Visoka pobeda „rudara“

SRPSKA LIGA ISTOK

REMBAS – DUNAV 4:0( 1:0)

Resavica: Sudija: Miloš Grujić(Niš) 7. Strelci: Stevanović u 18, D. Đorđević u 53 i 90, A. Tasić u 67 min.Žuti kartoni: B. Joavnović (Rembas), A. Jevtić, P. Stanković, Lazić, N. Bogdanović(Dunav).

REMBAS: S. Vasić 7, Ristić 6 (Lukić 6,5), Tasić7, I.Đorđević7, N. Joavnović 7, D. Đorđević 8, U. Stevanović 7,5,( Milosavljević -),  Deljanin 7, Tacković-), Obradović 7 ( S. Ristić 6,5), D: Stanković 6 ( J. Jovanović 6),  B. Jovanović 6,5.

DUNAV: N: Vasić 6, Cvetanović 6, Radulović 6, Jevtić 6, P. Stanković 6 ( N: Tasić 6),P. Mitić 6, Stanojević 6,5, Kojić 5,5( Bogoslovski 6,5), Srećković 6, Puljecović 6, Lazić 6.

Igrač utakmice: Dušan Đorđević

Domaći su osokpljeni pobedom u Nišu i ovog puta su origrali dobro i do vrha napunili mrežu  gostiju iz Prahova. Prvi deo susreta rešli su u svoju korist domaći pogotkom U. Stevanovića u 18 minutu. U drugom delu utakmice još bolja igra domaćina koja je krunisana sa još tri pogotka u mrežu Alasa. Najpre  je prednost udvostučio najbolji pojednac na utakmci D. Đorđević u 53 minutu,  da bi Tasić već u 67 minutu stvorio opipljivu prednost od tri pogodaka. Konačnih 4:0  usledili su u poslednjim minutima igre drugim pogotkom na utakmici D. Đorđevića.