24. april 2024.

U REŽIJI SAVIĆA DO BODOVA

SRPSKA LIGA-ISTOK

GFK DUBOČICA-HAJDUK VELJKO 34:2 (2:1)

Mrštane: Gledalaca 300. Sudija: Đorđe Anđelković ( Kruševac) 7. Strelci: Savić u 13, 59, Lazar Mitrović u 31 za GFK Dubočicu, Knežević u 41 , Petrović 82(Hajduk Veljko). Žuti kartoni: Savić, N. Mladenović (GFK Dubočica), Palurović(Hajduk Veljko).

GFK DUBOČICA: Cvetannovič 7, Ljubenović 6 ( Miljković 6,5),L.  Mitrović 7 ( Jovanović 6), Savić 8, D. Mladenović 7, Jovančić 7, Paunović 6,5 ( Milan Mitrović 6,5) A. Jovanović (Jović-), Stojković 7, Tolić 7 ( Ml.Mladenović -).

HAJDUK VELJKO: Drašković 6, Milić 6, Manov6, Aksentijević 7, Petrović 7 , Palurović 6, Trajković 6, Stoiljković 6, Rusić 6, Anđelković 6,5, Knežević7.

Igrač utakmice: Dušan Savić

Minimlana ali zaslužena pobeda domaćina protiv goste iz Negotina, koji su pružili žilav otpor domaćinu. Prvi pogodak već u 13 minutu kapitene Dušana Savića . Ništa se nije događalo do 31 minuta kada je Lazar Mitrović svojim pogotkom udvostručio prednost domaćina. U samom finišu prvog deala igre Knežević j epostigao prvi pogodak za svoj tim, tako da se na odmor otišlo minimalnoj prednosti domaćina(2:1)  potpuno zasluženo.

U drugom delu egal rezultat, po jedan pogodak n aobe strane. Najpšre j eponovo po drugi put strelac za domaćina Dušan Savić i povećao prednost ponovo na dva pogotka. U samom finišu utakmice tačnije u 82 minutu gosti su preko Kneževića postigli pogodak i postavili konačan rezultat na utakmici  3:2 ali su bodovi ipak ostali u Leskovcu.