Trsteničani ispraćeni „trojkom“

RADAN – TRSTENIK PPT 3:0(1:0)

Lebane: Gledalaca 300. Sudija: Nikola Ničić(Vranje) 7. Strelci: Lapčević u 10, Ivanović u 75 i 88 min. Žuti karkoni: Mitrović, B. Stamenković ( Radan), Kršanin, Trnavac, Perčević, Aksentijević( Trstenik PPT).

RADAN: D. Cakić 7,Stoiljković 7, A. Stamneković 7, Marniković 7, Lapčević 8,5, Mitrović 7, ( Mirković-), Stojanović 7,5 ( Cvetković-), M. Stanković 7, B. Stamneković 7, M. Kostić 7, Stoicov 7 ( Ivanović 8).

TRSTENIK PPT: Đurić 6, Kršanin  6, Milošević 6 ( Bašič-), Lazarević 5 ( Petković-), Nikolić 6, Trnavac 6, Veličković 5,5, Vukčević 6, Perčević 6, Mladenović 6, Aksentijević 6.

Igrač utaikmice:  Nemanja Lapčevi

Teže nego što se očekivalo, domaćin je došao do nova tri boda i tako se „trojkom“ rastao od svoje verne navijače do proleća. Gosti bez obzora što su u samom dnu tabele pružili žilav otpor domaćinu, naročito u prvom delu igre. Tek u finišu utakmice rešeno je pitanje pobednika na ovoj utakmici.

Več u 10 minutu domaći su po prvi put došli u voćstvo pogotkom najboljeg pojedinca na utakmci Nemanje Lapčević  koji je bio nerešiva enigma za odbranu Trsteničana. U gužvi pred golom odlično ga je uposlio Mitrović, a ovaj manirom isksunog strelca šutirao, lopta je na putu ka mreži zakaćila nekog od igrača gostiju ali je ipak završila na pravo mesto. U samom finišu tačnije  u 40 minutu gosti su imli kolosalnu priliku preko Nikolića koji je sa samo nekoliko metara šutirao pored gola idelno upošljen od  svog saigrača Miloševića.

U drugom delu sve do 75 minuta ništa se značjnije  nije događalo na terenu,kada su domaći usvostručili rezultat. Lapčević je idelalno prošao po desnoj strani i nesebično uposlio rezevistu Ivanović koji tek što je ušao u igru   sa nekoliko  metara preciznim udracem  primorao Đurića da po drugi put vadi loptu iz mrežu.

Igrao se 83 minut kada je Vukčević sa samo nekoliko metara pogodio prečku umesto da je pošalje u nebranjenu mrežu domaćina.  Samo minut kasnije kazneni udarac za goste pošto je Stoiljković nesmotreno oborio Mladenovića. Udrac sa“kreč “ izveo je Lazarević , ali je golman D. Cakić bravuroznom intervencijom odbranio udarac.

Konačnih 3:0 usledili su u 89 minutu igre. A. Stamenković je odlično sa leve starne centrirao, na pravom mestu se po drugi put našao Ivanović i primorao Đurića da po treći put na utakmci vadi loptu iz mrežu.

U Polsednjim trenutcima igre Bojan Stamenković je iz slobodnog udraca pogodio  desnu stativu  gola gostiju, pa nije došlo do promene rezultata ostalo je pobeda sa tri gola razlike i dobra najava pred poslednjoj utakmci  ove jeseni sa OFK Sinđelićem u Nišu.