24. april 2024.

TRNOVAC PEVAJUĆI IZ MEDVEĐU

ZONA JUG

JABLANICA – TRNOVAC 0:3 (0:1)

Medveđa. Gledalaca 300. Sudija: Danijel Trajković (Leskovac) 8. Strelci: Limani u 21, Haliti u 74, Ebibi 79 min. Žuti kartoni: I. Mitić, Janković, Zarić (Jablanica), Limani, Haliti, Fetahi ( Trnovac).

JABLANICA: M. Mitić 6,5, Stošić 7, Grozdanović 6,5, I. Mitić 7 ,(Kostić-),  Janković 6,5, Rajčević 7, Ivanović 6, Š. Sahiti 6 ( Zarić 6,), Savić 6, Palević 6 ( Špend Sahiti-), Mihajlović 6 ( Filipović 6).

TRNOVAC: Šabani  7, Iseni 7 ( L. Iseni -), Šaćiri 7, A. Limani 8, Jusufi 7, Junuzi 7, Ebibi 7,5, Haliti 7,5(Šašivari -), , Aliu 7, Zećiri 7 ( Bećiri -), Jahija 7.

Igrač utakmice:  Alun Limani

Odlična igra gostiju iz pregrađa Bujanovca, koji su domaćina nadigrali u svim elemtima fudbalske igre. Naročito u borbenosti i fizičkoj pripremljenosti. Jasno su ovom igrom pokazali da su jedni od kandidata za osvajanje prvog mesta u ovom rangu takmičenja jer u timu funkcioniše sve besprekorno.

Posle nekoliko poluprilika u prvom delu utakmice svoju prevlast na terenu krunisali su prvim pogotkom na utakmci u 21 minutu a strelac je najbolji pojedinac na utakmci Alun Limani koji je iskoristio zbunjenost odbrane domaćih i iz gužve postigao pogodak za voćstvo svog tima

.Uzalud su posle voćstva gostiju domaći pokušavali da dođu do poravnjanja ali je komadant odbrane pred svoj gol gostiju bio upravo strelac prvog pogotka. Takos e na odmor otišlo minimalnoj predonsti Trnovca.

U drugom delu utakmice domaći su krenuli na sve ili ništa stihiski su napdali a gosti postigli još dva pogotka za visoku i vrednu pobedu, iz brzih kontranapada. Prednopst je udvostučio Haliti u 74 minutu

i tada je već bilo jasno da bodovi odlaze za Bujanovac. Konačnih 0:3 usledili su samo pet minuta kasnije pogotkom  Ebibija, za visoku i vrednu pobedu svog tima. Dok domaćin ni bleda senka tima iz jesenjeg dela prvenstva, jer nastupaju znatno oslabljeni bez nekoliko prvotimaca ovog proleća.