24. april 2024.

TOBDZIJE PIROTSKE” BROJALE DO TRI

ZONA ISTOK

TANASKO RAJIĆ- OFK SLATINA 3:0 (1:0)

Pirot: Gledalaca 300. Sudija: Mladen Veselinović(Knjaževac) 7. Strelci: Minić u 41, (KU), 85, V. Filipović 72 min.

TANASAKO RAJIĆ: Petrović 7, Ne. Nikolić 6 ( M. Pešić 6), Pešić 6 , Ćirić 7,5, Pejčić 7, Petrović 6, Krstić 6,5, (Mančić 6), Antić 7), Filipović 7, (L. Simonović – ) Ignjatović 7), (Rančić 6), Manić 8, Filipović 7,5.

OFK SLATINA: Marić 6, Lazarević 6, Kolarević 6, 5, Marjesković 7, M. Bužej 6, Radovanović 7, Cvetković 6, (A Buzej-), Jović 6, Stamenkovski 6 ( Aleksić-), Ni. Nikolić 7, Ramadani 7.

Igrač utakmice Manić

Još jedna rutinska pobeda „popluarnih „Tobdzija“ nad ekipom iz Slatine koja je odolevala sve do 41 minuta kada je primila pogodak  iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca kojeg je izveo i pretvorio u pogodak Manić i sa tim rezultatom je završen prvi deo utakmice u kojoj su domaćini prousptili siaset prilaka da postignu još koji pogodak na utakmici.

U drugom delu još dva pogotka u mreži Marića. Najpre je u 72 minuta V. Filipović lepim pogotkom udvostručio prednost domaćina na dva pogotka razlike. Tačku na dobru igru domaćina stavio je svojim drugim pogotkom Manić 5 minuta pre kraja utakmice za konačnih 3:0 za svoj tim , i tako zadržali trku za lidersku poziciju na tabeli Zona Istok