25. april 2024.

SVILAJNČANI BROJALI DO SEDAM

SRPSKA LIGA-ISTOK

RADNIČKI – OFK BRI BROD 7:0 (3:0)

Svilajnac: Gledalaca 300. Sudija: Miloš Grujičić(Kragujevac) 7. Strelci: Pavlović u 15, Mićunović u 27 i 90 Đorđević u 33, Zlatković u 61, I. Stojanović 64, N. Jovanović u 70,minutu. Žuti kartoni: Sinđelić, Marković ( Radnički ) Mitrović (OFK Brzi Brod)

RADNIČKI: Vasić – ( Radojković-), Zlatković 7 ( Bočić-), Pavlović 7,5, (Golubović-), N. Jovanović 7,5, Đorđević  7,5, (Marković-), I. Stojanović 7,5, Sinđelić 7 ( Šapić 7), Tasić 7, Šćepanović 7, Mićunović 8, Maksimović 7.

OFK BRZI BROD: Đorđević 5, Cvetković 5 ( A,. Ilić 5), P. Kostić 5, Anđelković 5,5, Stamneković 5, ( Pavlovićž 5, D. Kostić 5, Kostadinović 5, Stojanović 5 ( Okičić 5), Tasić 5,5, Đorđević 5 ( Đ. Cvetanović 5 ) Mitrović 5 ( D. Cvetanović 5).

Prava kanaonada golova u mreži golmana gostiju Đorđevića , koj aje zapčeta već u 15 minutu pogotkom Pavlovića, da bi potom Mićunović postigao u 27 minutu svoj prvi a za tim drugi pogodak. Đorđević je u 33 minutu postavio konačan rezultat prvog dela igre.

U drugom poluvremenu još čak četiri pogotka domaćih razigranih napdača. Zlatković je u 61 minutu povisio na 4:0 da bi peti pogodak za domaće postigo samo tri minuta ksnije Stojanović . Potoms eu strelce u 70 minutu upisuje N. Jovanović da bi konačnih 7:= postavio najbolji pojedinac na utakmici Mićunović u 90 minutu igre.