Gledalaca:
Sudija: Nenad Savić (Prokuplje) 8
Žuti kartoni: Stanojević, Raimović, Stevanović (Svetlost) Mitrović, Ilić (Čekmin)
Crveni kartoni: Jović u 43. (Svetlost) Marinković u 51. minutu (Čekmin)
Strelci: Krstić 36(p), 51(p), Stanojević 47, Marjanović u 68 i 84. minutu za Svetlost

SVETLOST: A. Ilić 8, Tonić (k) 7,5 (M. Ilić 7), Stevanović 7, Perović 7, Maletić 7,5, Nikolić 7 (Pavlović 7), Stanojević 7,5, Krstić 8, Raimović 7 (Damnjanović 7) , Petrović 7, Marjanović 8,5

ČEKMIN: Dimitrijević 6, Ilić 6, Tasić 6,5, Milošević 6, Mitić 7 (Micaković 6), Marinković 5,5, Mladenović 6 (Ilić – ) , Mitrović 6,5 (Stanisavljević 6 ), Tasić 6, Stojiljković 6, Zdravković 7.

IGRAČ UTAKMICE: Dalibor Marjanović 8,5 (Fk Svetlost)

Na današnjem meču od prvog do poslednjeg minuta ekipa Dragana Stankovića – Šimija se pitala za sve na terenu. Početnu inicijativu domaći su krunisali posle prodora Stanojevića, kada je krilni igrač Badnjevca oboren u šesnaestercu a Savić pokazao na belu tačku. Hladan kao led bio je Dejan Krstić koji je danas gospodario zelenim tepihom. Rutinski je sproveo loptu u donji levi ugao gola Dimitrijevića. Sa rezultatom 1:0 se otišlo na odmor. Drugi deo u svakom segmentu igre pripao je ponovo domaćinima. Posle bega hitronogog Raimovića u 47. minutu, i oštrog centaršuta na drugoj stativi je sve ispratio Nemanja Stanojević i sproveo loptu u gol. Četiri minuta kasnije posle jednog centaršuta u skoku štoper gostiju Marinković ruši Marjanovića, a Savić ponovo pokazuje na penal, opet je siguran egzekutor bio lucidni Krstić, koji je sve ključeve današnje utakmice držao u svojim nogama, i bio uz Marjanovića najbolji igrač na današnjem susretu. Četvrti i peti gol delo je iskusnog Dalibora Marjanovića koji je na asistencije Miloša Petrovića oba puta sproveo loptu u iza Dimitrijevića. Mogli su gosti do počasnog pogotka ali je udarce gostiju zaustavio u nekoliko navrata fenomenalni Andrija Ilić, i zasluženo je sačuvao mrežu netaknutom. Treba napomenuti da je prve minute danas zabeležio i 17-godišnji Luka Damnjanović krilni napadač Svetlosti.