29. mart 2024.

Sve rešeno za tri minuta

SRPSKA LIGA-ISTOK

RADNIČKI –RADAN 1:1

Svijlanac: Sudija: Petar Vukadinović(Niš) 7. Strelci: Nikodijević u 13 za Radnički, Stefan (T) Kostić u 10 za Radan. Žuti kartoni: Sinđelić,Ilić,  M.Ilić(Radnički ), M. Cvetković, Nastić, Stojanović(Radan).

RADNIČKI: Trifunović 6, Šćepanović 7, Ignjatović 7 , N. Ilić 7 , Sujić7, Šapić,6,5 Nikodijević 7, Sinđelić 6,(L. Stojanović  6),  I. Stojanović 6, Milovanović6,( Mirković 6),  Cvetković 6(Maljković  6),

RADAN: D. Cakić  7,  Stoiljković 7 ,(Stojanović 7),  Krtsić 7,5,  , Stefan (T) Kostić 7,5 (Nastić  7 ), , Milošević 7 , Cvetković7, Ivanović 7 (Stevanović -),  Stefan (S) Kostić 7,5 Smiljković 7, M. Stanković 7 , Dodić  7.

Igračutakmice: Stefan (S) Kostić

Sve je rešeno za samo tri minuta kad su i viđena dva pogotka po jedan na obe starne. Radan je prvi došao u vočsto u 10 minutu posle dobre akcije navalnog reda Lebančana. Konaćnih 1:1 na utakmci usledili su tri minuta kasnije strelac za domačina je Nikodijević koj se posle izvdenog kornera najbolje snašao i poslao lotu u nebranjeni deo mreže golmana gostiju-.