29. mart 2024.

SVE REŠENO U DRUGOM DELU IGRE

SRPSKA LIGA-ISTOK

VLASINA- RADNIČKI (SV)- 3:1 (0:0)

Vlasotince: Gledalaca 300. Sudija: Đorđe Anđelković (Kruševac) 7. Strelci: Smiljković u 49, Jemović 56, Petrov 88 (Vlasina), Sinđelić 48 ( Radanički  (SV). Žuti kartoni: Milić(Vlasina), Vasić, Šapić ( Radnički)

VLASINA: Ivanović 7, Pekić 7, Marinković 7, Pejčić 7, Dojčinović 7 ( Petrov 7 -), Jemović 7 ( Stojanović -), Vlajković 6,5, Marković 7 ( Stamenković 6,5), Milić 7 ( Jović-), Smiljković 7 ( Petrović -) Milošević 7.

RADNIČKI (SV): Vasić 6 , Šapić 6, Zlatković 6, Pavlović 6 ( N. Jovanović 6), Đorđević 6 ( Mićunović 6), Stojanović 6, Sinđelić 7, Tasić 6, Šćepanović 6, Maksimović 6, Sujić 6 ( Savić 6).

Igrač utakmice: Jemović

U prvom delu mreže su mirovale, nij ebilo golova niti nekih izrazitih prilika za postizanje golova sa obe starne. U drugom poluvremenu viđeno je svih četiri pogotka. Prvi  gol već u 48 minutu gosti su prvi došli u voćstvo. Međutim minut kasnije Vlasina preko Smiljkovića izjednačuje rezultat. Potpuni preokret već u 56 mintu za domaći tim astrelac je Jemović. Konačnih 3:1 za domaćina usledili su u samom finišu tačnije u 88 minutu a strelac je rezervista Petrov u 88 minutu igre.