25. april 2024.

Staklarcima slađa polovina

SRPSKA LIGA-ISTOK

RADNIČKI-SFS BORAC 1:1(0:0)

Svilajnac: Sudija: lazar Pršić( Kruševac9 7. Strelci: Vukmanović u 67 (autogol) za Radnički, Šalja  u 74 za SFS Borac. Žuti kartoni: šapić, Nikodijević, Mirojević (Radnički), Milanović, Jevtić, N. Joavnović (SFS Borac).

RADNIČKI: Trifunović 6, Šćepanović 6,(Cvetković 6), Ignjatović 6 ( Mitrović-), Ilić 6,5, Sujić 7, Šapić 6,5 ( Milojević 6), Nikodijević 6, A. Stojanović 6, I. Stojanović 6, Milovanović 6 ( Al Maliki-), Maljković 6 ( Stefanović-),

SFS BORAC: Grujić 6,5, tadić 6,5, Gajić 6, Milovanović 6,5, Jevtić 6 (Šalja 7), Vukajlović 6, Simić 6,(Timić 6), Anđelković 6( L: Joavnović-), Pavlović 6,5, Rajković 6, Simić 6,5.

Igrač utakmice: Šalja

Podela na ravne časti je najpravedniji ishod utakmice u Sviljancu, gde su oba pogotka psotigli gosti od toga jedan autogol Vukamnovića u 67 minutu kad su domaći prvi došli u voćstvo. Konačnih 1:1 samo sedam minuta kasnije a strelac je rezevista Šalja koji je svom timu iz Paraćina doneo slađu polovinu.