24. april 2024.

Staklarci ulaze u seriju dobih rezultata

SRPSKA LIGA-ISTOK

SFS BORAC-REMBAS 3:1 ( 2:1)

Paraćin: Sudija: Nikola Babić(Aleksinac) 6. Stelci: Rajković u 8, N. Pavlović u 11, A. Simić u 72 za  SFS Borac, J. Joivanović u 45 za Rembas. Žuti kartoni: Anđelković, Rajković, Šalja (SFS Boirac), I.Đorđević, D.Đorđević, D: Stanković, Huskić, tasković (Rembas).

SFS BORAC: Ostojić 7, Tadić 7, B. Milenović  7, M. Milenković 7,  Mirkailo 7, Vukajlović 7, N. Pavlović 6 (Šalja-), Anđelković 6,5,  L. Jovanović 6,5, Rajković 7, (L. Pavlović-), Simić 7 ( N. Jovanović -).

REMBAS: Vasić 6,5, Tasić 6, I. Đorević 6,5, Milosavljević 6,5, N. Joavnović 7, Đ. Đorđević 6,5, J. Jovanović 7, Ristić 6 ( Milutinović-), Deljanin 6 ( Tasković -),Obradović 6, D. Stanković  6.

Igrač utakmice: Rajković

Domaći su već u 8 minutu došli u voćsvo da bi samo tri minuta kasnije tu prednost udvostučili i već tada se naziralo pitanje pobednika na ovoj utakmici. U poslednjim trentcima prvog dela gosti  su postigli počasni pogodak na utakmici a strelac je J. Jovanović. Konačnih 3:1 usledili su  u 72 munut igre pogotkom Simića.