28. mart 2024.

Sloga grabi ka jesenjoj tituli

ZONA-JUG

SLOGA(L) – BUDUĆNOST (PO) 4:0 ( 2:0)

Leskovac: Igrano bez gledalaca: Sudija: Aleksandar Nikolić( Leskovac) 8. Strelci: Đorđević u 43, 66, Mikica Zdravković u 45, Stojković u 89 min. Žutih i crvenih kartona nije bilo.

SLOGA(L): Janaćijević 7, Kostić 6,5, Stanisavljević 6 ( Ristić-), Ilić 7, Mikica Zdravković 7,5, Stoiljković7, Filipović 6 ( Mladenović-), Marjan Zdravković 7,  L.Mitić 7, Đorđević 8, K. Mitić7.

BUDUĆNOST: A. Stojanović 5,5, Đokić 6, Milenković 6, Blagojevć 6, Milenković 5 ( Stojanović-), Mitrović 6,5, Tošić 6, Petrović 6, Stanković 5 ( Milneković -), N. Stoiljković 6, Malićević 5,5 ( Kurtić-).

Igrač utakmice: Đorđević

Visoka pobeda lidera na tabeli, koji krupnim koracima grabi ka tituli jesenjeg prvaka. Gosti iz Orašja odolevali su sve do samog finiša  prvog dela igre kada je  seriju pogodaka za domaći tim otvorio  najbolji pojedinac na utakmci Đorđević  u 43 minutu igre,kada je po prvi put primorao na kapitulaciju golmana gostiju A. Stoiljkovića. Samo dva minuta kasnije  domaći su prednost udvostručili preko Mikice Zdravkovića, što je bio rezultat prvog dela igre.

U drugom delu igre takođe dva pogotka domaćih. Najpre je strelac po drugi put na utakmci  bio Đorđević u 66 minutu. Da bi tačku na visoku pobedu  stavio Stojković u 89 minutu, za konačnih 4:0 i nova tri boda  za lidera na tabeli Zona