SASTAV LIGA FS-RIS-a ZA TAKMIČARSKU 2021/22 GOD.

SRPSKA LIGA ISTOK:

1.    GFK Dubočica(Leskovac)

2.    GFK Jagodina8Jagodina)

3.    Radaničli (Pirot(

4.    Dinamo (Vranje)

5.    Trajal(Kruševac)

6.    Buućnost (Popovac)

7.    Radnički (Svilajnac)

8.    Vlasina(Vlaostince)

9.    Pčinja(Trgovište)

10.                       Jedinstvo(Paraćin)

11.                       Rembas /Resavica)

12.                       Timočanin (Knjaževac)

13.                       Slkoga(Leskovac)

14.                       OFK Brzi Brod/Brzi Brod)

15.                       Hajduk Veljko(Negotin)

16.                       FK Meševo(Mešđevo)

 

ZONA ISTOK

1.Dunav(Prahovo)

2. Kablovi(Zaječar

3,Đerdap(Kladovo)

4, Brodoremont(Kladovo)

5, Bor 1919 (Bor)

6.OFK Slatina/Borska Slatina)

7. OFK 019 (Zaječar)

8. Blakanski (Dinitrovgrad)

9. Tansko Rajić-Pirot

10.Jedinstvo(Pirot)

11, Rajko Mitič-Bela Palanka)

12.FK Zvezda (Blato)

13. Sloga(Konjišnica)

14. Ozren (Soko banja)

15.OFK Knjaz (Trgovište- Knjaževac)

16. BSK Bogovina

 

ZONA JUG


1. Radan(Lebane)

2. OFK Topličanin (Prokuplje)

3. SFK Morava(Vladičin Han)

4. Moravac –Orion (Mrštane)

5. Alaknice8Alaknince)

6. Nebeski Anđeli ( Vranje)

7.Jablanica (Medveđa)

8. Žitorađa

9. Svetlost (Badnjevac)

10. Pusta reka-(Bojnik)

11. Polet 1980(Laplje selo)

12. Ternovci (Veliki Trnovac)

13. Plantaža(Donje Stopnaje)

14. Čekmin (Čekmin)

15. Jedinstvo(Gornje Stopnaje)

16. Vrnjska banja

 

ZONA  CENTAR

1 OFK Sinđelić

2. Car Konstantin

3. Mladost(Medoševac)

4. Jedinstvo(G. Matejevac)

5. Pukovac (Pukovac)

6. Naša krila 1936(Beotinac)

7. Deliski vis(Niš)

8. Morava (Žitkovac)

9. Malošište(Malošište)

10. OFK Napredak 1929(Aleksinac)

11. Bukovik(Ražanja)

12. Mladost(Batušinac)

13.Aluminijum (Niš)

14. Orljane( Orljane)

15. Rudar Jelašnica

16. OFK Niš

 

ZONA ZAPAD

1SFS Borac(Paraćin)

2.Trstenik PPT)Trstenik)

3.Žipa(Aleksandrovac)

4. Morava 1918 (Čuprija)

5. Kopaonik (Brus)

6. Jedinstvo 1936 (Kruševac)

7. Sloga(Despotovac)

8 Levač(Rekovac)

9. Blagotin(Poljna)

10. Juhor  (Obraž)

11. Sloga(Majdevo)

12. Jedinstvo(Mijatovac)

13. Gradina(Pejovac)

14. Orlovi(Jasenovo)

15. Kušiljevo(Kušiljevo)

OFK Lugomor(Rakitovo)