19. april 2024.

Rosuljci bolji u Bošnjacu

Bošnjace: Gledalaca 100. Sudija: Igor Ristić ( Lebane). Strelci: Marko Lić u 60, 78, Ivković u 90 min. Žutih ni crvenih  kartona nije bilo.

JEDINSTVO: Stošić, Grozdanović, Z. Stanković, Smiljković, M. Stanković, Lj. Stojanović, Mitrović, Dodić,N. Arsić, Milošević, Stoiljković. Igrali su još: Mitić, Aleksov, Jovanović, S. Stojković, M. Mitić, M. Arsić, Marković, Grujić, Ristić, Djenić.

VLASINA: Mladenović, Č. Nikolić, Miljković, Marko Ilić, Kitanović, Stefan Ilić, Marković, Stojanović, Krtsić, Kostič, Đokić. Igrali su još: Zdravković, Ivković, Stoiljković, Milan Mladenović, D. Stanković, Milić, Saša Stojanović, Jović.

U prvom delu igre nije bilo pogodaka uglavnom se igralo na sredini terena, bez izrazitih prilika za pogotke, ni pred jednim , ni pred drugim golom.

U drugm delu prvi pogodak  na utakmici za goste postigo je u 60 minutu Marko Ilić  posle odlične akcije navalnog tima gostiju iz Vlasotinca. Prednost je udvsotučio isti igrač u 78 mintu  i tako najavio pobedu svog tima sa dobrim  domačinim u Bošnjacu.  Konačnih 0:3 u poslednjm minutima utakmice a strelac je Ivković koji se najbolje snašao pred gol domaćeg sastava.

Sve u svemu treneri domaćih Srđan Kocić i gostuju Dragan Nikolić mogu biti zadovolji onim što su prikazali njihovi ljubimci na ovoj utakmci u Bošnjacu, gde su gosti iskoristili svje prilike, dok to domačinu nije pošlo za rukom, da se maker jednom upišu u strelce.