Rezutati utakmica liga FS- RIS- za 9/10 oktrobar

SRPSKA LIGA-ISTOK:

Vranje: Dinamo –Meševo – 1:0

Jagodina: GFK Jagodina –  GFK Dubočica – 0:0

Leskovac: Sloga- Radnički(Pi)-0.2

Paraćin: Jedinstvo – Trajal  0:1

Resavica: Rembas – Budućnost 0:1

Knjaževac: Timočanin – Pčinj a- 5_1

Brzi Brod: OFK Brzi Brod- Radnički(SV) 0:1

Vlasotince: Vlasina – Hajduk Veljko 2:1

 

TABELA: 1) Trajal -21, 2) Budućnost -20, 3) Radanički (SV) – 17, 4)Timočanin 16, 5) Vlasina 16, 6)Radnički (P) – 15, 7). Jedinstvo(P) – 14, 8). GFK Dubočica – 13.9). GFK Jagodina, 10). OFK Brzi Brod – 12, 11: Meševo- 8, 12). Dinaomo (VR) (-7)- 7, 13. Rembas- 7, 14. Hajduk Veljko – 5, 15) Pčinja- 4, 16). Sloga8Le) -2

 

ZONA CENTAR

Niš: OFK Sinđelić – Pukovac5:1

:Medoševac: Mladost – Jedinstvo/GM)-2:0

Niš: Deliski vis- Car Konstanmtnin – 0:3

Aleksinac: OFK Napredak 1929- OFK Niš- 0:1

Ražanj: Bukovik – Morava(Ži)- 3:1

Niš: Aluminijum – Naša krila 1936-2:6

Batušinac: Mladost – Orljane- 2:1

Jelašnica: Rudar – Malošište-1:1

TABELA 1. OFK Sinmđelić 27, 2) Car Konstantin 24, 3) Jedinstvo(GM) -16, 4) OFK Niš- 16, 5). Mladost(B) – 16, 6). OFK Napredak – 15 7)Bukovik – 13, 8.)Orljane -13, 9), Pukovac 12, 10), Malošište-11, 12). Mladost(M) 8, 13). Rudar – 8, 14). Deliski vis – 7, 15. Morava – 5, 16: Aluminijum 5.

ZONA ISTOK

Blato: Zvezda- Jedinstvo(P)- 2:7

Knjaževac: OFK Knjaz – Đerdap- 4:3

Babušnica: Lužnica- Ozren-4:0

Kladovo: Brodoremont- BSK- 5:0

Kobišnica: Sloga- Bor 1919-1:2

Pirot: Tanasko Rajić – Dunav  -3:0

Zajećar: OFK 019 – Rajko Mitić –1:2

Slatina: OFK Slatina- Balkanski-3:0

TABELA: 1. Tanasko Rajić – 21, 2). Dunav -20, 3).OFK SLatina -17 4). Jedinstvo(P) 17, 5(. Đerdap-13, 6). OFK KNjaz – 13, 7) BSK – 13, 8). Bor 1919- 12, 9().  Lužnica- 12, 10). OFK 019 – 12, 11). Rajko MItić- 11, 12). Brodoremont – 11, 13).Balkanski – 10, 14(, Izren – 9, 15), Sloga -7, 16). Zvezda-1

ZONA JUG


Vladičin Han: Morava – Pusta reka- 2:1

Prokuplje: OFK Topličanin – Vranjska banja-(odloženo=

Kuršumilija: Polet 1980- Čekmin-Gosti nisu došli

Gornje Stopnje: Jedintsvo- Trnovac- 8:5

Alkanince: FK Alakince- Nebeski Anđeli-1:1

Orljane: Žitorađa- Radan- 3:0

Pukovac: Svetlost – Jablanica- 4:0

Mrštane: Moravac /Orion –Plantaža  1:2

TABELA: 1: Jerdinstvo /GS) – 23, 2) Morava 20, 3). Žitorađa -19, 4). Svetlost -19, 5). Jablanica – 18, 6) Radan – 13, 7). Plantaža 12, 8), Pusta reka – 11. 9). TRnovac- 10, 10). OFK Toplićanon – 4 (-1) 11: Nebeski Anđeli 8, 12. Čekmin -8, 13). Alakince- 8, 14(. Moravac/Orion – 4, 15). Vrnjska banja- 1, 16) Polet 1980 0.

 

ZONA ZAPAD

Ćuprija: Morava 1918 – Župa-1:0

Pojna: Blagotin – Juhor-3:2

Kruševac: Jedinstvo 1936 – TrstenikPPT-2:1

Paraćin: SFS Borac – Kušiljevo 4:2

Majdevo: Sloga- Orlovi-2:1

Mijatovac: Jedinstvo – Gradina- 0:1

Rekovac: Levač- OFK Lugomir-

TABELA: 1. SFS Borac – 24, 2). Morava 1918 -19, 3). Orlović -17, 4). Jedinstvo 1936- 15, 5). Trstenik PPT- 15, 6). Kušiljevo – 13, 7). Župa -12, 8). Sloga(D)- 10, 9). Blagotin – 10, 10. Jedinstvo(M)- 9, 11 Sloga8Maj)- 9, 12). OFK LUgomir – 9, 13). Levač – 9, 14). Juhor- 7. 15. Gradina- 4. 16: Kopaonin 0