REZULTATI ZONA FS-RIS-a ZA SREDU6 OKTOBAR 2021

ZONA CENTAR 8 KOLO  (DANAS)

Gornji Matejevac: Jedinstvo – Rudar (J)-8:0

Malošište: FK Malošište- Mladost (B) –2:3

Orljane: FK Orljane – Aluminijum – 8:1

Belotinac: Naša krila 1936 –Bukovik – 1:1

Žitkovac: Morava –OFK Sinđelić   -0:4

Pukovac: FK Pukovac- OFK Napredak 1929- 2:0

Niš: OFK Niš- Deliski vis  – 0:1

Niš: Car Konstantin – Mladost (M)-1:0

TABELA: 1. OFK Sinđelić – 24 2), Car Konstaantin – 21, 3)Jedinstvo(GM) 16, 4). OFK Napredak 15, 5), OFK Niš-113, 6). Mladost(B) – 13, 7), Orljan e- 12, 8)Šukovac- 12, 9). Bukovik – 10. 10: Malošište – 10. 11. Deliski vis – 7, 12. Rudar – 7, 13). Naša krila 1936 – 6, 14. Mladost (M) – 5, 15). Morava (Ž)- 5. 16). Aluminijum 5

 

ZONA ISTOK 8 KOLO  (DANAS)

Pirot: Jedinstvo – Brodoremont- 1:1

Bogovina: BSK – Sloga –5:1

Bor: OFK Bor 1919- OFK Slatina- 0:1

Dimitrovgrad: Balkanski – Lužnica – 1:0

Soko banja: Ozren – Tanasko Rajić –1:2

Prahovo: Dunav – OFK 019- 5:0

Bela Palanka: Rajko Mitić – OFK Knjaz- 3:1

Kladovo: Đerdap – Zvezda – 7:0

 

TZABELA: 1: Dunav -20. 2). Tanasko Rajić -18, 3). OFK SLatina – 17, 4). 4). Jedinstvo(P) – 14, 5).- Đerdap -13, 6), BSK -13, 7). BOr 1919- 12, 8). OFK 019 – 12, 9: Rajko mItić 11, 10: Balknaski -10, 11. OFK KNjaz -10, 12. Lužnica- 9, 13). Ozren 9, 14) Brodoremont -8, 15). Sloga 1. 16.) Zvezda -1.

 

ZONA JUG 8 KOLO:

Bojnik: Pusta reka- Polet 1980 –Gosti nisu došli

Čekmin: FK Čekmin – Moravac/Orion –1:0

Donje Stopanaje: Plantaža- Svetlost – 1:1

Medveđa: Jablanica – Žitorađa –  5:4

Lebane: Radan – OFK Topličanin – 1:2

Vranjska banja: FK Vranjska banja – Alakince-1:1

Bujanovac(Baza jug): Nebeski Anđeli – Jedinsto (GS) –2:2

Trnovac: FK Trnovac – Morava(VH) –0.0

TABELA: 1. Jedinstvo/GS) 20. 2). Jablanica 18, 3). Morava -17, 4), Žitorađa 16, 5). Svetlost -16, 6: Radan – 13, 7). Pusta reka 11(-1), 8). Trnovac – 10, 9. Plantaža-9, 10). OFK Topličanin 8, 11). Čekmin – 8, 12. Nebeski Anđeli – 7, 13): Alakince – 7, 14). Moravac/Orion – 4, 15). Vranjska banja -116: Polet 1980-0

 

ZONA ZAPAD: 8 KOLO /DANAS)

 

Aleksandrovac: Župa- Levač 7:0

Lugomir- Jedinmstvo 1936 – 0:2

Trstenik FK TrstenikPPT – 2:0

Despotovac: Sloga – Sloga (M) – 1:3

Jasenovo. Orlovi – Blagotin 5:2

Obraž: Juhor- SFSBorac 1:9

Kušiljevo: Kušiljevo – Morava 1918 – 1:2

TABELA: 1). SFS Borac 21. 2). Orlovi-17, 3). Morava 1918-16, 4). Trstenik – 15, 5). Kušiljevo -13, 6). Jedinstvo 1936 – 12, 7). Župa- 12, 8). Sloga(D) – 10. 9). Jedinstvo(M)- 9. 10: OFK Lugomir – 9, 11. Blagotin -7, 12.Juhor-7, 13). Sloga(MAJD) – 6, 14.Levač – 6, 15. Gradina -1, 16). Kopaonik =