REZULTATI I TABELE LIGA FS –RIS ZA 30 .04 / 01.5. 2022

SRSPKA LIGA 25 KOLO  SUBOTA 30 .04.2022

 

Pirot: Radanički – Meševo 6:0

Leskovac: Sloga- Hajduk Veljko- 1:2

Vlasotince: Vlasina- Radnički (Sv)- 3:1

Brzi Brod- OFK Brzi Brod- Trajal-0:1

Paraćin: Jedinstvo – Pčinja- 0:2

Knjaževac: Timočanin – Budućnost (P)- 3:1

Resavica: Rembas – GFK Dubočica- 1:0

Jagodina: GFK Jagodina- Slobodan

TABELA: Trajal 56, 2. Budućnost- 47, 3. Radnički (SV) 41, 4. Radnički (P) 40, 5. Timočanin  38, 6. Vlasina 33, 7. Jedinstvo PAR) 32, 8. GFK Dubočica 31, 9. GFK jagodina 31, 10. Pčinja 30, 11. OFK Brzi Brod 29, 12. Hajduk Veljko 27, 13. Rembas 24, 14. Meševo – 19, 15. Sloga8LE) -6, 16. Dinamo -0.

ZONA CENTAR

Niš: Car Konstantin – Deliski vis- 1:0

Gornji Matejevac: Jedinstvo – Mladost (M) – 4:1

Žitkovac: Morava- Bukovik-1:0

Belotinac: Naša krila 1936- Aluminijum-7:0

Niš: OFK Niš – OFK Napredak 1929-0:0

Pukovac: FK Pukovac – OFK Sinđelić- 1:3

Orljane: FK Orljane- Mladost (Bat)-0:7

Malošište: FK Malošište- Rudar- 1:0

TABELA: 1. Car Konstantin 65, 2. OFK Sinđelić 60, 3. Mladost(B)-41, 4.OFK Napredak 1929-39, 5. Jedinstvo(GM 37, 6. OFK Niš-35, 7. Bukovik -34, 8. Malošište- 33, 9. Pukovac 30, 10. Orljane- 30, 11. Naša krila 1936, 29, 12. Morava 28, 13. Mladost(M) -24, 14. Deliski vis-20, 15. Aluminijum -17, 16. Rudar – 16.

 

ZONA ISTOK  24 KOLO

Kladovo: Đerdap- OFK Knjaz- 3:1

Bela Palanaka. Rajko Mitić – OFK 019- 5:3

Prahovo: Dunav – Tansko Rajić- 2:0

Dimitrovgrad: Balkanksi – OFK Slatina- 1:0

Bor: OFK Bor 1919- Sloga(Kob)- 0:2

Bogovina: BSK – Brodoremont- 1:0

Pirot: Jedinstvo – Zvezda – 2:0

TABELA: 1. Dunav 60, 2. Tansko Rajić 57, 3. Balakanski 48, 4. Đerdap – 45, 5. OFK Slatina 44, 6. Rajko Mitić 40, 7. Bor 1919-39, 8. OFK Knjaz – 38, 9. oFK 019- 32, 10.Lužnica- 30, 11. Jedinstvo(PI)- 29, 12. BSK 26, 13. Brodoremont-25, 14. Ozren – 21, 15. Sloga -18, 16. Zvezda -4.

ZONA JUG:

Bojnik: Pusta reka- Morava (VH) 2:1

Bujanovac: Nebeski Anđeli – Alakince- 5:0

Trnovac: FK Trnovac- Jedinstvo(GS)-5:2

Lebane: Radan –Žitorađa- 0:2

Medveđa: Jablanica- Svetlost- 2:0

Donje Stopnaje : Plantaža- Moravac /Orion 6:1

Slobodni: Čekmin, OFK Topličanin,

TABELA: 1. Žitorađa 46, 2. OFK Topličanin 41, 3. Pusta reka 36, 4. Svetlost -35, 5. SFK Morava -35, 6. Jablanica 31, 7. TRnovac – 31, 8. Radan – 29, 9. Jedinstvo(GS) -28, 10. Nebeski Anđeli – 26, 11. Plantaža 23, 12. OFK Alakince- 19, 13. Čekmin – 18, 14. Moravac /Orion -1

ZONA ZAPAD

Jasenovo: Orlovi – Sloga(M)- 4:2

Trstenik: TrstenikPPT- Jedinstvo 1936- 1:0

Aleksandrovac: Župa- Morava 1918- 1:0

Kušiljevo: FK Kušiljevo- SFS Borac- 1:2

Obraž: Juhor- Blagotin-2:5

Pejovac: Gradina- Jedinstvo(M)-1:4

Rakitovo: OFK Lugomir- Levač -1:1

Slobodan: Sloga(Desp)

TABELA: 1. SFS Borac 65, 2. Morava 1918- 49, 3. Jedinstvo 1936- 46, 4. TrstenikPPT- 40, 5. Orlovi- 36, 6. Župa- 35, 7. Kušiljevo 33, 8. Blagotin -31, 9. Sloga8D) 29, 10. Jedinstvo(M) -28, 11. OFK Lugomir- 24, 12. Sloga8M) -23, 13. Levač 22, 14. Juhor- 17, 15. Gradina 5 16.Kopaonik 0