REZUILTATI LIGA FS-RIS-a za 30/31 OKTOBAR

SRPSKA FUDBALSKA LIGA ISTOK

Meševo: FK Meševo – Hajduk Veljko-2:1

Kruševac: Trjal – Sloga(LE) – 4:1

Trgovište: Pčinja- Vlasina-1:0

Vranje: Dinamo – Timočanin-0:1

JAGODINA: GFK Jagodina- Rembas-1:1

Svilajnac: Radanički – Radnički(P)-3:0

Popovac: Budućnost – OFK Brzi Brod-

Mrštane: GFK Dubočica – Jedinstvo(P) 0:0

TABELA: TRajal – 26, 2). Budućnost(P) 27, 3). Radanički 8SV) 26, 4) Timočanin 22, 5). Jagodina 20, 6). Jedinstvo (P) – 19, 7). Radanički (P) 18, 8). GFK Dubočica 17, 9). Vlasina 17, 10: ) Meševo 14, 11), OFK Brzi Brod – 12, 12:Remabas  , 13). Pčinja 10, 14): Hajduk Veljko – 8, 15). Dinamo (VR) 7. 16) Slog(Le) 2

 

ZONA CENTAR 12 KOLO:

Gornjai Matejevac: Jedinstvo- Orljane- 1:0

Belotinac: Naša Krila- Malošište-1:1

Žitkovac: morav a- Rudar – 1:0

Pukovac: FK Pukob+vac – Mladost(BAT)-4:1

Niš: OFK Niš- Aluminium-  2:0

Niš: Car Konstantin – Bukovik – 3:2

 

Medoševac: Mladost – OFK Sinđelić-0:0

Niš: Deliski vis- OFK Napredak0:0

TABELA: 1): OFK SInđelić – 33, 2). Car Konstantin 28, 3). Jedinstvo(GM( – 22, 4). OFK Niš -22, 5). ) Pukovac – 21, 6). ) OFK Napredak – 20, 7) Mladost (B) – 20,. 8).Orljane- 18, 9). Malošište – 17, 10) Bukovik 16, 11). Naša krila 1936 – 13, 12). Morava (Ž(- 11, 13). Mladost (M)- 11.14). ) Rudar – 8, 15). Deliski vis – 7. 16). Aluminijum 5.

 

ZONA ISTOK 12 KOLO

Pirot: Jedinstvo – Bor 1919- 2:0

Dimitrovgrad: Balkanski – BSK-5:0

Soko banja: Ozren – Brodoremont- ?

Prahovo: Dunav – Sloga8KOB)- 5:2

Bela Palanka: Rajko Mitić – OFK Slatina 2:0

Kladovo: Đerdap – Lužnica        4:o

Blato: Zvezda- Tnasko Rajić-1:6

Knjaževac: OFK Knjaz – OFK 019  0:1

TABELA: 1)Tanasko Rajić -30, 2). Dunav 29. 3). OFK Slatin a23, 4) Jedinstvo(P)- 21. 5). Bor 1919- 21. 6). Rajko MItić 20, 7). Đerdap -19, 8)  OFK K Njaz – 19, 9). OFK 019- 18, 10). Balkanski – 16. 11). BSK – 14, 12). Lužnica- 12, 13). Ozren  12, 14). Brodoremont- 11, 15). Sloga – 1, 16). Zvezda1.

 

ZONA JUG 12 KOLO

Bojnik: Pusta reka- Plantaža- 3:0

Medveđa: Jablanica- Čekmin –3:1

Vranjska banja: FK Vranjska banja- Moravac  /Orion-0:1

Bujanovac(Baza jug): Nebeski Anđeli – Svetlost-2:0

Ternovci: FK Ternovci – Žitorađa-0:0

Vladičin Han: OFK Morava OFK Topličanin-0:1

Gorje Stopnjae: Jedinstvo – OFK Alaknice-4:4

TABELA: 1): Jablanica 24, 2) Svetlost 22, 3). Jedinstvo(GS ) 22, 4). Žitorađa- 21,  5). Morava/VH) – 21. 6).) Pusta reka 20, 7), OFK Topličanin (-6) – 17, 8) Radan – 16, 9)Trnovac – 14, 10). Nebeski Anđeli – 12, 11). Čekmin 11, 12). Plantaža (-1) – 11, 13). Alakince- 6, 14). Moravac/Orion – 4, 15). Vranjska banja – 0, 16)Polet 0

 

 

ZONA ZAPAD  12 KOLO

Aleksandrovac: Župa- Trstenik PPT-1:1

Pejovac: Gradina- OFK Lugomir-1:3

Despotovac: Sloga- Levač 3:0

Jasenovo: Orlovi – Jedinstvo 1936- 1:2

Obraž: Juhor- Jedinstvo(MI)-3:2

Ćuprija: Morava1918- Sloga(Maj)- 3:1

Paraćin: SFS Borac  – Blagotin5:0

TABELA: 1)SFS Borac  34, 2). Morava 1918 – 25, 3) Jedinstvo 1936 24, 4). Trstenik PPT -22, 5). Orlovi – 17. 6). Župa- 17, 7). Sloga8D)- 16, 8). Kušiljevo 16, 9). Sloga(Ma)- 15, 10). Jedinstvo – 12, 11). Levač – 12, 12). OFK Lugomir – 12, 13). Blagotin 10, 14) Juhor – 10, 15). Gradina – 4, 16) Kopalonik