RASPORED ZONE JUG ZA JESEN 2022/ 23 GOD:

I KOLO: 13.14/ 08. 2022-08

Mladost (Vin)- Svetlost

Gradsko – Trnovac

Sloga(L)- Pusta reka

Radan- Nebeski Anđeli

Morava(VH)- Jablanica

Alakince- Žitorađa

Lugina- Kosanica

Jedinstvo(GS)- Plantaža

 

II KOLO : 20/21.08. 2022-08

Svetlost- Plantaža

Kosanica- Jedinstvo(GS)

Žitorađa- Lugina

Jablanica- Alakince

Nebeski Anđeli- Morava(VH)

Pusta reka- Radan

Trnovac – Sloga(L)

Mladost(Vin)- Gradsko

 

III KOLO: 27/28.08. 2022-08

Gradsko- Svetlost

Sloga(L)- Mladost(Vin)

Radan – Trnovac

Morava (VH)- Pusta reka

Alakince- Nebeski Anđeli

Lugina- Jablanica

Jedinstvo(GS)- Žitorađa

Plantaža- OFK Kosanica

 

IV KOLO: 03/04. 09. 2022 god.

Svetlost- OFK Kosanica

Žitorađa- Plantaža

Jablanica- Jedinstvo(GS)

Nebeski Anđeli- Lugina

Pusta reka- Alakince

Trnovac – Morava (VH)

Mladost(Vin)- Radan

Gradasko- Sloga (L)

 

V KOLO: 10/11. 09. 2022 god.

Sloga8L)- Svetlost

Radan- Gradsko

Morava(VH)- Mladost(vin)

Alakince- Trnovac

Lugina- Pusta reka

Jedinstvo(GS)- Nebeski Anđeli

Plantaža- Jablanica

OFK Kosanica- Žitorađa

 

VI KOLO: 17/18.09. 2022 god.

Svetlost – Žitorađa

Jablanica- OFK Kosanica

Nebeski Anđeli – Plantaža

Pusta reka- Jedinstvo(GS)

Trnovac- Lugina

Mladost(Vin)- Alakince

Gradsko- Morava (VH)

Sloga(L)- Radan

 

VII KOLO: 24/25. 09. 2022 god

Radan – Svetlost

Morava (VH)- Sloga(L)

Alakince- Gradsko

Lugina- Mladost(V)

Jedinstvo(GS) – Trnovac

Plantaža- Pusta reka

OFK Kosanica Nebeski Anđeli

Žitorađa- Jablanica

 

VIII KOLO: 01/02. 10. 2022-08-

Svetlost – Jablanica

Nebeski Anđeli – Žitorađa

Pusta reka- OFK Kosanica

Mladost(V)- Jedinstvo(GS)

Gradsko- Lugina

Sloga(L)- Alakince

Radan (VH)- Morava

 

 

IX KOLO: 08/09. 10. 2022 god.

Morava (VH)- Svetlost

Alakince- Radan

Lugina- Sloga(L)

Jedinstvo(GS)- Gradsko

Plantaža- Mladopst(V)

OFK Kosanica- Trnovac

Žitorađa- Pusta reka

Jablanica- Nebeski Anđeli

 

X KOLO: 15/16. 10. 2022 god.

Svetlost- Nebeski Anđeli-

Pusta reka- Jablanica

Trnovac – Žitorađa

Moadost(V)- OFK Kosnaica

Gradsko –Plantaža

Sloga(L)- Jedinstvo(GS)

Radan – Lugina

Morava (VH)- Alakince

 

XI KOLO: 22/23.10. 2022-

Alakince- Svetlost

Lugina- Morava (VH)

Jedinstvo(GS)- Radan

Plantaža- Sloga(L)

OFK Kosanica- Gradsko

Žitorađa- Mladost(V)

Jablanica- Trnovac

Nebeski Anđeli- Pusta reka

 

XII KOLO: 29/30.10. 2022 god

Svetlost – Pusta reka-

Trnovac- Nebeski Anđeli

Mladost(V)—Jablanica

Gradsko- Žitorađa

Sloga(L)- OFK Kosanica

Radan – Plantaža

Morava (VH)- Jedinstvo(GS)

Alakince- Lugina

 

XIII KOLO: 05/06. 11. 2022 god.

Lugina- Svetlost

Jedinstvo(GS)- Alakince

Plantaža- Morava (VH)

OFK Kosanica- Radan

Žitorađa- Sloga(L)

Jablanica- Gradsko

Nebeski Anđeli – Mladost (M)

Pusta reka- Trnovac

 

XIV KOLO: 12/13. 11. 2022 god.

Svetlost – Trnovac

Mladost (M)- Pusta reka

Gradsko- Nebeski Anđeli

Radan – Žitorađu

Morava (VH)- OFK Kosanica

Alakince- Plantažu

Lugina- Jedinstvo(GS)

 

 

XV KOLO: 19/20 .11. 2022 god.

Jedinstva (GS)- Svetlost

Plantaža- Lugina

OFK Kosanica- Alakince

Žitorađa- Morava

Jablanica- Radan

Nebeski Anđile Sloga(L)

Pusta reka- Gradsko

Trnovac – Mladost (Vin).

 

 

 

 

 

V. Stevanović
Počeo davne 1995. u radiju "Caričin Grad" Lebane kao reporter, kasnije kao radio komentator u RTV "Belami" Niš . Prva pisana medijska kuća su Niške "Narodne novine" i časopis "Ribolovac". Radio za Radio Niš i TV Leskovac. Stalni dopisnik "Sportskog Žurnala" i glavni urednik Sportskog portala "Jugsport.net".
https://jugsport.net