REZULTATI LIGA I TABELE FS RIS- SUBOTA 23 APRIL 2022

SRPSKA FUDBALSKA LIGA ISTOK  24 KOLO
SUBOTA:

Mrštane: GFK Dubočica- GFK Jagodina-2:1

Popovac: Budućnost – Rembas-1:1

Trgovište: Pčinja- Timočanin-3:0

Kruševac: Trajal –Jedinstvo(P)-23.4.2022

Svilajnac: Radanički- OFK Brzi Brod-7:0

Negotin: Hajduk Veljko- Vlasina- 3:0

Pirot: Radanički – Sloga(LES)- 8:1

Slobodan: FK Meševo

TABELA: 1. Trajal -52, 2. Budućnost (P) – 47, 3. Radnički (SV( – 41, 4. Radnički (P)- 37, 5. Timočanin – 35, 6. Jedinstvo(P) 32, 7. GFK Dubočica – 31, 8. GFK Jagodina 31, 9. Vlasina- 30, 10. OFK Brzi Brod- 29, 11. Pčinja- 27 , 12. Hajduk Veljko, 24  13. Rembasc- 21, 14. Meševo -19, 15. Sloga(LE)- 6, 16. Dinamo IVR)

ZONA CENTAR 23 KOLO – SUBOTA

Jelašnica: Rudar- Jedinstvo(GM)- 2:2

Batušinac: Mladost – Malošište –1:0

Niš: Aluminijum- Orljane- 1:2

Ražanj: Bukovik- Naša krila 1936 –

Niš: OFK Sinđelić- Morava ( ŽI)-9:0

Aleksinac: Napredak 1929 – Pukovac- 2:1

Niš. Deliski vis- OFK Niš-1:1

Medoševac: Mladost – Car Konstantin- 1:3

TABELA: 1: Car KOnstantin 62,. 2. OFK Sinđelić 57, 3. Napredak 38, 4. Mladost(B) – 38, 5. Jedinstvo(GM)- 34, 6. Bukovik – 34, 7. OFK Niš- 34, 8. Malošište- 30, 9. Pukovac – 36, 10. Orljane- 30, 11. Naša krila 1936- 26, 12. Morava (Ž)- 25, 13. Mladost(Med)- 24, 14. Deliski vis- 20, 15. Aluminijum – 17, 16. Rudar 16.

 

ZONA ISTOK 23  KOLO  SUBOTA

Kladovo: Brodoremont- Jedinstvo(PI)- 2:0

Kobišnica: Sloga – BSK- 3:0

Slatina: OFK Slatina-  OFK Bor 1919 –1:0

Babušnica: Lužnica- Balkanski-0:1

Pirot: Tansko Rajić – Ozren- 15 -04.2022 u 16,30

Zaječar: OFK 019- Dunav-0:0

Knjaževac: OFK Knjaz – Rajko Mitić- 1:3

Blato: Zvezda- Đerdap-1:6

TABELA: Dunav – 57 2. Tansko Rajić- 57, 3. Balkanski 45, 4. OFK Slatina – 44, 5. Đerdap- 42, 6. OFK Bor 1919- 39, 7. Rajko Mitić- 37, 8. OFK KNjaz – 33, 9. OFK 019 – 32, 10. Lužnica- 30, 11. Jedinstvo(PI)- 26, 12. Brodoremont- 25, 13. BSK 23.14. Ozren – 18, 15. Sloga-15, 16. Zvezda – 4

 

ZONA JUG 23 KOLO SUBOTA

Mrštane: Moravac  /Orion- Čekmin- 1:5

Pukovac: Svetlost – Plantaža- 0:2

Orljane: Žitorađa – Jablanica- 4:1

Prokuplje: OFK Topličanin – Radan- 2:0

Gornje Stopanje: Jedinstvo-Nebeski Anđeli-0:1

Vladičin Han: SFK Morava – Trnovac- 3:0

Slobodni: Pusta reka i Alakince

TABELA:1. Žitorađa – 62, 2. OFK Topličanin – 41, 3. Svetlost-35, 4. Morava (VH) – 35, 5.Pusta reka- 33, 6. Radan – 29, 7. Jedinstvo(GS) 28, 8. Jablanica 28, 9. Trnovac -27, 10. Nebeski Anđeli – 23, 11. Plantaža 20, 12. Alakince- 19, 13. Čekmin 18, 14. Moravac /Orion 0, 15. Vranjska banja – 0 16. Polet 1980-0

 

ZONA ZAPAD 23 KOLU –SUBOTA

Paraćin: SFS Borac – Juhor-8:0

Rekovac. Levač – Župa- 1:0

Kruševac: Jedinstvo 1936- OFK Lugomir-8:0

Majdevo: Sloga- Sloga(DE)-1:0

Pojna: Blagotin – Orlovi- 2:1

Ćuprija: Morava 1918- Kušiljevo-3:1

Slobodan: Gradina

  1. SFS Borac – 62, 2. Morava 1918 – 49, 3. Jedinstvo 1936- 46, 4. TrstenikPPT- 37, 5. Orlovi- 33, 6. Kušiljevo- 33, 7. Župa- 32, 8. Sloga(DES)- 29, 9. Blagotin – 28, 10. Jedinstvo(MIJ)- 25, 11. Sloga(Majd) – 23, 12. OFK Lugomir- 23, 13. Levač – 21, 14. Juhor- 17, 15. Gradina- 5, 16. Kopaonik-0