Radnički (Pirot)- GFK Dubočica 0:1 (0:1)

Pomoćnici: Dušan Đorđević i Anđela Velev

FK Radnički Pirot – GFK Dubočica Leskovac 0:1 (0:1)

strelac: Lazar Mitrović 44 min

FK Radnički:Ilić, Marković, Mančić, Kostić Milutinović, Milenković, Tolić, Milanović, Dojkić, Adžibaba, Edoa, Mirković

u drugom poluvremenu igrali su još:Jovanović, Jaćimović, Tošić, Đorđević, Mijalković, Momić

GFK Dubočica:Mladenović M., Mladenović D., Radić S., Marković, Ivanov, Ilić, Animisi, Radić P., Mitrović L., Savić, Jovanović

u drugom poluvremenu igrali su još: Stamenković, Milić, Mitić, Stanković Z., Mladenović N., Nikolić M., Topalović, Stanković M., Stojković, Mitrović A.

Prijateljsko odmeravanje snaga dva protivnika koji neguju dva različita stila igre pripala su danas ekipi iz Leskovca. Brige trenera i jedne i druge ekipe na dve nedelje pred početak prvenstva ostaju i posle ove utakmice. Domaćin koji je ostao bez 15 igrača iz prošlogodišnje uspešne sezone još uvek nije kompletirao ekipu i još i uvek traži pojačanja za startnih jedanaest, i gosti, koji osim veće borbenosti i želje da dobiju utakmicu danas, takođe imaju da rade na pripremanju igre za takmičenje u Prvoj ligi.

Radnički je imao veći posed lopte, imao i nekoliko prilika za gol, najbolje dve Edoa koji je u dve situacije bio sam ‘oči u oči’ sa golmanom gostiju ali je slabo reagovao.
Jedini gol postignut je posle greške igrača Radničkog na sredini terena, ubačena lopta sa leve strane u šesnaesterac domaćih, najbolje je reagovao Mitrović i sa 7-8 metara matirao Ilića.

Sledeću utakmicu Radnički igra u sredu protiv ekipe FK Car Konstantin iz Niša.