25. april 2024.

PUSTOREČANI SVE BOLJI

PUSTA REKA- MORAVAC/ ORION 4:2 ( 2:1)

Bojnik. Gledalaca 200. Sudija: Žarko Dimitrijević ( Leskovac) 7. Strelci: Dalijel Stanišić u 7,47, Vidojević 40, Aleksandar Stanković 90 (Pusta reka), M. Ljubenović u 33, Ž. Krstić u 83 za Moravac/Orion.Crveni karton: Nikola Janković(Moravac/Orion),

PUSTA REKA: Siniša Stanković 7, L. Petrović 7, Denić 7, Vidojević 7,5,Stoiljković 7 ( D. Arsić 7),  Stojčić 7,5, Danijel Stanišić 8, A. Stanković 7,5, N. Petrović 7, N. Jovanović 7, Stefan Stanković 7 ( Miljan Stojanović 7).

MORAVAC /ORION: Radovanović 6, Anđelković 6, Ristić 6 ( L. Milošević-), N. Stojanović 6 ( N. Janković 5), Nikolić 6, Blagojević 6, Krtsić 7, Ljubenović 7, Mladenović 6, D. Đokić 6 V. Đokić 6 ( Ivanović 6).

Igrač utakmice: Danijel Stanišić

Zaostala utakima 6 kola zbog korone igrača iz Mrštana odigrana je danas u Bojniku i viđen aje dobra fudbalska predstava čak šest pogotka, u oba dela po tri.

Domaći su već u 7 mimutu pogotkom Ranijela Stanišića došli u voćstvo,d a bi gosti preko M. Ljubevovića u 33 minutu uspeli da poravnaju rezultat. Ipak na odmor se otišlo voćstvom domaćina pošto je veetran domaćih Vidojević u 40 minutu postigao pogodak, i nije dozvolio iznenađenje, da gosti uspeju da u prvom delu dođu do egal.

U drugom delu utakmice na samom početku u 47 minutu Stanišić se ponovo upisuje u strelce  i dovodi svoj tim u voćstvo od 3:1. U samom  finišu utakmice još po jedan pogodak na obe stsrane, najpre Ž. Krstić smanjije prednost domaćina na 3:2 da bi u poslednjim minutima regularne igre tačku na ovu dobru fudblaku predstavu stavio Aleksandar Stankovićsvojim pogotkom za konaćnih 4:2 za Bojniničane.