Polet 1980 – GFK Dubočica 0:4 (0:2)

Kuršumlija: Stadion Kosanice. Gledalaca 50. Sudija: Miloš Marković (Niš) 7. Stelci: N. Stanković u 30, 89, Kostić- Milutinović u 32, 46. minutu. Žuti kartoni: Dragović, Aritonović (Polet), Dojčinović (Dubočica). Igrač utakmice: Kostić-Milutinović

POLET 1980: Vanić 6, Jović 6, Nikola (N) Stanojević 6, Dragović 6, Nikola (R) Stanojević 6, Popović 6,5, Aritonović 6 (Stavrić -),  Đorić 6,5 (Lazić 6),  Arsić 6, Ristić 6,5,  (Staletović-),  Danić 6

GFK DUBOČICA: Z. Stojanović -, Danilo Stanišić 7, Danijel Stanišić 7, Ilić 7,5, Vukojević 7 (B. Stanković -), Grujić 7, Stojanović 7, Stoiljković 7,5, N. Stanković 8, Kostić- Milutinović 8 (Veličković – ), Dojčinović 7 (Selimović 7).

Prema očekivanju, pobeda lidera na tabeli Zona – Jug na neutralnom terenu u Kušumliji, predstavnika sa Kosova i Metohije ekipe Polet 1980 iz Lapljeg Sela. Gosti iz Leskovca su bili apsolutni gospodari  na terenu. Postigli su po dva pogotka u oba dela igre. Takođe i po dva pogotka su postigli fudbaleri  Nikola Stanković  i Aleksandar Kostić – Milutinović.

Domaćin je odolevao sve do 30. minuta kada je po prvi put mrežu načeo N. Stanković. Samo dva minuta kasnije prednost je udvostučena, a strelac je Kostić-Milutinović. Sa tim rezultatom se otišlo na zasluženi odmor.

U drugom delu samo što je počelo susret i treći pogodak gostiju, ponovo je po drugi put na utakmici strelac Kostić-Milutinović. Rezutat kako je otvorio, tako je u 89. minutu zatvorio Nikola Stanković u 89. minutu za konačnih 0:4 i dobra najava kvalitetne igre Leskovčana na putu ka Srpskoj ligi istok.