25. april 2024.

POGODCI U POSLEDNJIM MINUTIMA

SRPSKA LIGA-ISTOK

MEŠEVO – BUDUĆNOST 1:1(0:0)

Meševo: Gledalaca 200 Sudija: Nikola Đorđević (Leskovac) 7. Strelci: Živić u 90 +3 (KU) za meševo, I. Kostić u 88  (Budućnost ). Žuti kartoni: pendo, Majdevac (Meševo), Miletić, Topalović, Ranđelović, Stojković, V. Đorđević (Budućnost).

MEŠEVO: Mitić 7, M. Nikolić 6 ( Obradović-), Zdravković 6,5, Pavlović 6 ( Čolović-), Radičević  6,5, Stojadinović 6 ( Majdevac 6,5), Pendo 7, Ristić 6 ( Jevtić 6), Živić 6, Dašić 6,5, Savić 6,5.

BUDUĆNOST(P): Stevanović 7, Miletić 6,5, Topalović 6 ( V. Đorđević 6), Ranđelović 6, N. Petrović 6, L. Petrović 6 ( Mijatović -), Ranđelović 6,5, Nikolić 6, Stamneković 6 (  Denković-), Kostić 7, Stojev 6 ( Stošković 6,5).

Igrač utakmice Kostić

Sve do samog finiša utakmice  vodila se bespoštedna borba, ali uglavnom na sredini terena, ma da je propušteno po nekoliko prilika pred jednim i pred drugim golom.

I u poslednjim minutima po jedan pogodak na obe strane, i nebise moglo reći da su zadovoljni ni jedni ni drugi . Meševu u borbi za opstanak, Budućnosti za titulu nedostajala su još ta dva boda.

Gosti u 88 minutu I. Kostić postiže pogodak i dovodi goste u voćstvo. Tog trenutka se činilo da bodovi idu za Popovac. Mešutim u nadoknadi vremena kazneni udarac za domaćina dosuđuje sudija Đorđević i domaći preko Živića izjednačuju rezultat n a1:1 i nije viš eimalo vremena za bilo koju promenu jer je sudija morao da označi kraj jer je vreme utakmice isteklo u Meševu I utakmica je završena  bez pobednika.