19. april 2024.

PODELA NA RAVNE ČASTI

ZONA ISATOK

BRODOREMONT- TANASKO RAJIĆ 2.2 ( 0:0)

Kladovo: Gledalaca 200. Sudija: Mladen Vasiljković ( Knjaževac) 7. Strelci: Pejkić u 69, Lazić u 83 za Brodoremont, M. Krstić u 61 i 90+3 za Tanasko Rajić. Žuti kartoni: Otašević, Dragišić 8 Brodoremont), Cvetković, Đorđević (Tansko Rajić).

BRODOREMONT: J. Jovanović7, Pejkić 7, Vuković 6,5(Savović-), Lazić 7, Zdravković6,5 (Zdravković 6,5), Rašević6,5 Mašanović6,5 Krstić 6, Badarević6,5 Otašević7, Dragišić 7

TANASKO RAJIĆ: D. Petrović 7,Stojanović 7, Pešić6,5, Cvetković7, Nikolić 7, Antić 7, Đurić6,5, D. Krstić6,5, Simonov 6, Ml. Krstić 8, Đorđević 7

( Davidović -)

Igrač utakmice: Mladen Krstić

U Kladovu podela na ravne časti. Slađa polovina je otišla za Pirot, bezobzira što je domaćin bio na domak pobede i treba žaliti za propšuštenom prilikom. U prvom delu nije bilo golova mreže su mirovale, tako da su u drugom delu utakmice viđena sva četiri pogotka. Mreže su mirovale sve do 61 minuta kada su gosti preko najboljeg pojedinca utakmice M. Krstića prvi došli u voćstvo. Međutim domaći su najpre uspeli da u 69 minutu preko Pejkića poravnaju rezultat a da potom u 83 minutu u potpunosti preokrenu u svoju korist pogotkom Lazića. I kada se činilo da će domaći doći do celog plena nesmotrenost odbrane u nadoknadi vremena issoristio je ponovo svojim drugim golom na utakmici M. Krstić i poravnao rezultat na 2:2 što nije imalo bilo kakve mogućnosti da se erezultat promeni na bilo koju stranu, osim remija koji više odgovara gostima iz Pirota.