24. april 2024.

PODELA NA RAVNE ČASTI

SRPSKA LIGA-ISTOK

JEDINSTVO(P)- GFK DUBOČICA – 1:1 ( 1:1)

Paraćin: Gledalaca 200. Sudija: Mihajlo Vučković ( Vranje) 7. Strelci: M. Radovanović u 10 za Jedinstvo, F. Miljković u 42 min. za GFK Dubočicu.

Žuti kartoni: Radovanović, Novković, Crnojački, Radovanović (Jedinstvo), Cvetanović, Savić,N. Mladenović, A. Jovanović, L. Mitrović , Đokić ( GFK Dubočica).

JEDINSTVO: Mladenović 6, J. Jovanović 6,5, Lalić 6, A. Radovanović 6,5, Novković 6,5, Ristić 6, N. Petrović 6,5, M. Jovanović 6, Crnojački 6, M. Radovanović 6,5 , Petković 6,5.

GFK DUBOČICA: Cvetanović 7, D. Jović 6,5, M. Mladenović 6,5, Martinović 6,5, Savić 6,5, Gorčić 6, D. Mladenović 6, 5, Miljković 7, N. Mladenović 6,5, A. Jovanović 6,5, Tolić6.

Igrač utakmice: Miljković

Sve što je viđeno viđeno je u prvom delu utakmice kada je postignuto dva pogotka po jedan na obe strane i podela na ravne časti je najpravedniji ishod utakmice. Domaći su već u 10 minutu došli u voćstvo  preko Radovanovića i činilo se da će biti više golova na utakmci. Međutim viđen je još jedan pogodak  i to u finišu prvog dela utakmice u 42 minutu kada je Miljković poravnao rezultat  na 1:1 .

U drugom delu nije bilo golova , niti nekog fudbala mreže su mirovale.